align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 6. krog 30.09.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 2 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Višak David
  4  Čop Štefan
  5  Sadikaj Butrint
  6  Mašič Drejc
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  10  Erman Erazem
  11  Mesojedec Erzin Marti
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Luznar Urh
  14  Tošeski Tim
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  20  Stanič Žan Miloš
  Rezervni igralci
  12  Pfeifer Voranc (V)
  13  Benedičič Tilen
  14  Manojlovič Koželj Lan
  15  Wick Braden Dean
  16  Vulič Stefan
  17  Benet Nejc
  18  Todorović Uroš
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  18  Omejc Drejc
  21  Šifrar Adam
  25  Obolnar Filip
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 15 - Wick Braden Dean (44')
   1 : 3 11 - Mesojedec Erzin Marti (53') AG
   2 : 4 9 - Zupan Nik (80')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Mehinović Halid (11') 11m
   0 : 2 16 - Lotrič Jure (16')
   1 : 4 20 - Stanič Žan Miloš (74')
   2 : 5 7 - Mehinović Halid (92')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    5 - Sadikaj Butrint (88')
   Škofja Loka-Medvode
    25 - Obolnar Filip (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  15'     14 - Manojlovič Koželj Lan
       3 - Višak David
  39'     15 - Wick Braden Dean
       10 - Erman Erazem
  57'     13 - Benedičič Tilen
       11 - Mesojedec Erzin Marti
  62'     18 - Todorović Uroš
       2 - Kveder David
  67'     17 - Benet Nejc
       15 - Wick Braden Dean
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     11 - Bizovičar Alhassan Nayee
       10 - Luznar Urh
  67'     21 - Šifrar Adam
       5 - Iliev Filip
  69'     18 - Omejc Drejc
       14 - Tošeski Tim
  74'     25 - Obolnar Filip
       8 - Keše Žak
  74'     3 - Oblak Tibor
       4 - Lauseger Lukas
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan