align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 7. krog 07.10.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Zarica Kranj 11 : 1 (7 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Hvasti Matic
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  14  Tošeski Tim
  16  Lotrič Jure
  20  Ule Aleksander
  80  Luznar Urh
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Kern Gal (V)
  2  Kovač Jaš
  3  Sorgo Tian
  4  Tahirović Tai
  5  Pleško Tian
  6  Talić Daris
  7  Oštir Jurij
  8  Kerec Ian
  9  Soldat Luka
  17  Malgaj Nejc (K)
  18  Ćoralić Ernan
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  18  Jugović Aleksander
  22  Omejc Drejc
  23  Šifrar Adam
  Rezervni igralci
  10  Hadžiabdić Adi
  13  Šlibar Vid
  14  Travar Kristijan
  16  Sedej Tian Mai
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 80 - Luznar Urh (7')
   2 : 0 7 - Mehinović Halid (10')
   3 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (16')
   4 : 0 80 - Luznar Urh (22')
   5 : 1 80 - Luznar Urh (26')
   6 : 1 7 - Mehinović Halid (32')
   7 : 1 7 - Mehinović Halid (37')
   8 : 1 80 - Luznar Urh (57')
   9 : 1 7 - Mehinović Halid (61') 11m
   10 : 1 7 - Mehinović Halid (78')
   11 : 1 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (89')
   Zarica Kranj
   4 : 1 18 - Ćoralić Ernan (24')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Stanič Žan Miloš (58')
   Zarica Kranj
    4 - Tahirović Tai (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Bizovičar Alhassan Nayee
       20 - Ule Aleksander
  60'     23 - Šifrar Adam
       6 - Košir Anže
  60'     18 - Jugović Aleksander
       5 - Iliev Filip
  60'     22 - Omejc Drejc
       14 - Tošeski Tim
  68'     3 - Oblak Tibor
       16 - Lotrič Jure
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  17'     10 - Hadžiabdić Adi
       2 - Kovač Jaš
  46'     14 - Travar Kristijan
       9 - Soldat Luka
  53'     13 - Šlibar Vid
       3 - Sorgo Tian
  53'     16 - Sedej Tian Mai
       8 - Kerec Ian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan