align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 7. krog 07.10.23
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - Šobec Lesce 2 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Ajdovec Jaka
   2. pomočnik: Žerjavič Simon
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Robnik Tian (V)
  2  Zupan Maj
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  5  Mikolič Matic
  7  Kuhar Nejc
  8  Lanišek Jaka
  10  Platiša Ruben
  16  Fon Maj
  17  Andonoski Lukas
  18  Jesenovec Jošt
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Borštnik Vid
  4  Mašič Drejc
  5  Sadikaj Butrint
  6  Wick Braden Dean
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Bertoncelj Tine
  10  Manojlovič Koželj Lan
  11  Mesojedec Erzin Marti
  Rezervni igralci
  6  Ciperle Tilen
  9  Višić Petar
  12  Varek Vid (V)
  13  Marinković Aleksej
  14  Veseli Enis
  15  Kern Jan
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha (V)
  13  Višak David
  14  Vulič Stefan
  15  Benet Nejc
  16  Todorović Uroš
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Čarman Djuran Simon
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   1 : 1 10 - Platiša Ruben (28') 11m
   2 : 2 17 - Andonoski Lukas (41')
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Bertoncelj Tine (14')
   1 : 2 7 - Cumbo David (39')
   2 : 3 16 - Todorović Uroš (72')
   2 : 4 13 - Višak David (90')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
    17 - Andonoski Lukas (65')
    3 - Uranič Rafael (75')
   Šobec Lesce
    1 - Nacevski Martin (28')
    5 - Sadikaj Butrint (35')
    10 - Manojlovič Koželj Lan (43')
    16 - Todorović Uroš (91')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  71'     14 - Veseli Enis
       17 - Andonoski Lukas
  71'     6 - Ciperle Tilen
       2 - Zupan Maj
  79'     13 - Marinković Aleksej
       7 - Kuhar Nejc
  88'     15 - Kern Jan
       16 - Fon Maj
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Benet Nejc
       6 - Wick Braden Dean
  51'     16 - Todorović Uroš
       10 - Manojlovič Koželj Lan
  79'     13 - Višak David
       11 - Mesojedec Erzin Marti
  82'     14 - Vulič Stefan
       9 - Bertoncelj Tine
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan