align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 5. krog 10.10.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - Škofja Loka-Medvode 2 : 7 (0 : 6)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Hvasti Matic
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Sitar Klemen
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  5  Sodja Urban
  6  Rabič Vasja
  7  Preželj Marcel
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  14  Bernjak Sven
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  6  Košir Anže
  7  Lotrič Jure
  8  Keše Žak
  9  Mehinović Halid
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  14  Tošeski Tim
  20  Ule Aleksander
  80  Luznar Urh
  Rezervni igralci
  13  Vidic Žiga
  15  Černenšek Aleksej
  16  Tonejc Žan
  17  Korošec Tim
  18  Štros Marcel
  19  Žnidar Tevž
  20  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  5  Obolnar Filip
  18  Omejc Drejc
  23  Šifrar Adam
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 6 9 - Noč Žiga (61')
   2 : 7 10 - Oblak Medej (79')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 9 - Mehinović Halid (7')
   0 : 2 80 - Luznar Urh (8') 11m
   0 : 3 9 - Mehinović Halid (16')
   0 : 4 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (20')
   0 : 5 8 - Keše Žak (32')
   0 : 6 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (40')
   1 : 7 80 - Luznar Urh (63')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  24'     20 - Fajan Luka
       6 - Rabič Vasja
  46'     17 - Korošec Tim
       14 - Bernjak Sven
  60'     16 - Tonejc Žan
       11 - Kerlec Mark
  67'     18 - Štros Marcel
       2 - Sitar Klemen
  74'     13 - Vidic Žiga
       4 - Sušić Tarik
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Obolnar Filip
       11 - Bizovičar Alhassan Nayee
  54'     23 - Šifrar Adam
       20 - Ule Aleksander
  54'     18 - Omejc Drejc
       14 - Tošeski Tim
  60'     3 - Oblak Tibor
       6 - Košir Anže
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan