align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 10. krog 28.10.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Preddvor-Velesovo 5 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Božnar Nejc
   2. pomočnik: Andonov Julijana
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Luznar Urh
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  14  Tošeski Tim
  16  Omejc Drejc
  20  Ule Aleksander
  22  Obolnar Filip
  80  Šifrar Adam
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Robnik Tian (V)
  3  Uranič Rafael
  5  Mikolič Matic
  7  Šenk Jakob
  8  Andonoski Lukas
  10  Kuhar Nejc
  11  Platiša Ruben
  13  Marinković Aleksej
  14  Veseli Enis
  15  Jenko Blaž (K)
  17  Jesenovec Jošt
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  Rezervni igralci
  2  Demšar Jaš
  4  Murić Ilhan
  6  Ciperle Tilen
  9  Višić Petar
  12  Varek Vid
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Preddvor-Velesovo
   Kukavica Benjamin
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Luznar Urh (4')
   2 : 1 4 - Lauseger Lukas (14')
   3 : 2 20 - Ule Aleksander (64')
   4 : 2 3 - Oblak Tibor (82')
   5 : 2 10 - Stanič Žan Miloš (90')
   Preddvor-Velesovo
   0 : 1 10 - Kuhar Nejc (1')
   2 : 2 11 - Platiša Ruben (40')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Iliev Filip (50')
    3 - Oblak Tibor (73')
    10 - Stanič Žan Miloš (78')
    7 - Luznar Urh (84')
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  52'     3 - Oblak Tibor
       22 - Obolnar Filip
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Demšar Jaš
       14 - Veseli Enis
  59'     6 - Ciperle Tilen
       13 - Marinković Aleksej
  81'     4 - Murić Ilhan
       3 - Uranič Rafael
  81'     9 - Višić Petar
       11 - Platiša Ruben
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan