align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 11. krog 04.11.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U16 - SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  1  Bogataj Mark (V)
  2  Jesenovec Žan
  4  Nagode Tian
  5  Polak Anže (K)
  7  Vučenović Aleksej
  8  Razpet Volf Timotej
  9  Kaltak Ian
  10  Bajt Lan
  11  Žumer Urban
  16  Mlinar Luka
  17  Stanonik Izak
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Markež Erik
  4  Jakupović Benjamin
  7  Tadić Ivano (K)
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin
  14  Struna Tilen
  17  Milaković Marko
  18  Biščević Lan
  19  Zlatanov Aleks
  20  Milaković Toni
  22  Džinić Alin (V)
  Rezervni igralci
  3  Grgić Leon
  21  Sijamhodžić Admir
  Rezervni igralci
  1  Zukić Dajan (V)
  6  Vukalić Tarik
  13  Jovanov Mark
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U16
   Vukovič Dejan
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U16
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Tadić Ivano (2')
   0 : 2 9 - Adrović Evin (15')
   0 : 3 9 - Adrović Evin (35')
   0 : 4 9 - Adrović Evin (48')
   0 : 5 7 - Tadić Ivano (73')
   0 : 6 19 - Zlatanov Aleks (77')
   0 : 7 7 - Tadić Ivano (80')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U16
    11 - Žumer Urban (45')
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U16
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Zukić Dajan
       22 - Džinić Alin
  46'     6 - Vukalić Tarik
       14 - Struna Tilen
  46'     13 - Jovanov Mark
       4 - Jakupović Benjamin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan