align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 11. krog 04.11.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Andonov Julijana
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  5  Sodja Urban
  6  Rabič Vasja (K)
  7  Zupančič Blaž
  8  Šolar Jakob
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  16  Tonejc Žan
  19  Preželj Marcel
  20  Fajan Luka
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Mašič Drejc
  3  Borštnik Vid
  4  Sadikaj Butrint
  5  Čop Štefan
  6  Bertoncelj Tine
  7  Cumbo David (K)
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  10  Vindiš Anže
  11  Mesojedec Erzin Marti
  Rezervni igralci
  2  Sitar Klemen
  13  Vidic Žiga
  14  Bernjak Sven
  15  Černenšek Aleksej
  17  Kusterle Kim
  18  Resman Martin
  Rezervni igralci
  13  Erman Erazem
  14  Vulič Stefan
  15  Kveder David
  17  Wick Braden Dean
  18  Manojlovič Koželj Lan
  19  Todorović Uroš
  20  Višak David
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   Šobec Lesce
   0 : 1 8 - Zupan Tevž (9')
   0 : 2 9 - Zupan Nik (48')
   0 : 3 9 - Zupan Nik (67')
   0 : 4 9 - Zupan Nik (72')
   0 : 5 18 - Manojlovič Koželj Lan (85')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    6 - Rabič Vasja (55')
   Šobec Lesce
    5 - Čop Štefan (26')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Kusterle Kim
       7 - Zupančič Blaž
  46'     2 - Sitar Klemen
       16 - Tonejc Žan
  53'     13 - Vidic Žiga
       19 - Preželj Marcel
  66'     15 - Černenšek Aleksej
       6 - Rabič Vasja
  70'     18 - Resman Martin
       8 - Šolar Jakob
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Manojlovič Koželj Lan
       10 - Vindiš Anže
  70'     15 - Kveder David
       3 - Borštnik Vid
  70'     19 - Todorović Uroš
       6 - Bertoncelj Tine
  77'     14 - Vulič Stefan
       4 - Sadikaj Butrint
  77'     13 - Erman Erazem
       11 - Mesojedec Erzin Marti
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan