align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 10. krog 07.11.23
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka - Medvode U16 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Rakovec Maj
   2. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Tahirović Tai (V)
  2  Hadžiabdić Adi
  3  Sorgo Tian
  4  Lebar Maj (K)
  5  Pleško Tian
  6  Talić Daris
  7  Oštir Jurij
  8  Kerec Ian
  9  Soldat Luka
  17  Malgaj Nejc
  18  Ćoralić Ernan
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  3  Potočnik Ivan Jakob
  5  Polak Anže
  6  Bajt Lan
  9  Mlinar Luka
  10  Vučenović Aleksej (K)
  12  Bogataj Mark (V)
  14  Kahrimanović Denis
  18  Žumer Urban
  20  Volčič Peter
  22  Stanonik Izak
  28  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  10  Kern Gal
  13  Jenko Val
  14  Zorko Blaž
  Rezervni igralci
  4  Nagode Tian
  7  Jesenovec Žan
  8  Razpet Volf Timotej
  77  Kaltak Ian
  99  Omerčić Tijan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   Škofja Loka - Medvode U16
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 9 - Soldat Luka (11')
   2 : 0 9 - Soldat Luka (24')
   3 : 0 2 - Hadžiabdić Adi (50')
   4 : 0 10 - Kern Gal (86')
   Škofja Loka - Medvode U16
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Kerec Ian (40')
    9 - Soldat Luka (67')
   Škofja Loka - Medvode U16
    18 - Žumer Urban (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka - Medvode U16
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Jenko Val
       8 - Kerec Ian
  62'     10 - Kern Gal
       2 - Hadžiabdić Adi
  70'     14 - Zorko Blaž
       9 - Soldat Luka
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Nagode Tian
       18 - Žumer Urban
  46'     77 - Kaltak Ian
       28 - Križaj Jure
  58'     8 - Razpet Volf Timotej
       22 - Stanonik Izak
  75'     7 - Jesenovec Žan
       14 - Kahrimanović Denis
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan