align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 12. krog 30.03.24
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bohinj-Bled 12 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Andonov Julijana
   2. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  6  Košir Anže
  7  Luznar Urh
  8  Keše Žak
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  11  Eržen Luka
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  18  Matanović Sven
  21  Beganović Enej
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sitar Klemen
  6  Fajan Luka
  7  Zupančič Blaž
  8  Rabič Vasja
  10  Oblak Medej
  11  Preželj Marcel
  15  Vidic Žiga
  16  Černenšek Aleksej
  18  Korošec Tim
  23  Osenjak Jon (V)
  Rezervni igralci
  5  Iliev Filip
  9  Bizovičar Alhassan Nayee
  14  Tošeski Tim
  22  Omejc Drejc
  69  Šifrar Adam
  Rezervni igralci
  1  Tonejc Žan (V)
  2  Plemelj Jakob
  17  Kusterle Kim
  19  Žnidar Tevž
  21  Huseinbašić Faris
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Bohinj-Bled
   Babača Alan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 4 - Lauseger Lukas (15')
   2 : 0 8 - Keše Žak (17')
   3 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (26')
   4 : 0 8 - Keše Žak (27')
   5 : 0 16 - Lotrič Jure (43')
   6 : 0 11 - Eržen Luka (48')
   7 : 0 11 - Eržen Luka (57')
   8 : 0 11 - Eržen Luka (65')
   9 : 0 9 - Bizovičar Alhassan Nayee (74')
   10 : 0 9 - Bizovičar Alhassan Nayee (83')
   11 : 0 5 - Iliev Filip (85')
   12 : 0 5 - Iliev Filip (86')
   Bohinj-Bled
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
    18 - Korošec Tim (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bizovičar Alhassan Nayee
       8 - Keše Žak
  46'     22 - Omejc Drejc
       10 - Stanič Žan Miloš
  46'     14 - Tošeski Tim
       15 - Ule Aleksander
  46'     69 - Šifrar Adam
       18 - Matanović Sven
  47'     5 - Iliev Filip
       21 - Beganović Enej
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Huseinbašić Faris
       15 - Vidic Žiga
  65'     17 - Kusterle Kim
       11 - Preželj Marcel
  77'     19 - Žnidar Tevž
       10 - Oblak Medej
  80'     2 - Plemelj Jakob
       6 - Fajan Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan