align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 14. krog 13.04.24
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bohinj-Bled 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik: Džinić Alin
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  5  Vukalić Tarik
  6  Omerdić Haris
  7  Tadić Ivano
  8  Jovanov Mark
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin (K)
  11  Noč Žiga
  14  Sušić Tarik
  18  Biščević Lan
  19  Zlatanov Aleks
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sitar Klemen
  6  Rabič Vasja
  7  Zupančič Blaž
  9  Preželj Marcel
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  16  Černenšek Aleksej
  18  Korošec Tim
  20  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  3  Kranjec Jan
  13  Kostoski Dimitar
  16  Struna Tilen
  20  Milaković Marko
  Rezervni igralci
  1  Tonejc Žan (V)
  5  Sodja Urban
  14  Huseinbašić Faris
  15  Vidic Žiga
  17  Mujkić Amar
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Bohinj-Bled
   Babača Alan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Adrović Evin (30') 11m
   2 : 0 8 - Jovanov Mark (35')
   3 : 0 9 - Adrović Evin (73')
   Bohinj-Bled
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Adrović Evin (27')
    18 - Biščević Lan (43')
    6 - Omerdić Haris (87')
   Bohinj-Bled
    6 - Rabič Vasja (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Kranjec Jan
       18 - Biščević Lan
  71'     13 - Kostoski Dimitar
       7 - Tadić Ivano
  71'     20 - Milaković Marko
       19 - Zlatanov Aleks
  84'     16 - Struna Tilen
       9 - Adrović Evin
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  40'     5 - Sodja Urban
       16 - Černenšek Aleksej
  70'     14 - Huseinbašić Faris
       18 - Korošec Tim
  78'     15 - Vidic Žiga
       11 - Kerlec Mark
  81'     17 - Mujkić Amar
       7 - Zupančič Blaž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan