align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 13. krog 15.04.24
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Hvasti Matic
   1. pomočnik: Rakovec Maj
   2. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Bizovičar Alhassan Nayee
  10  Luznar Urh
  11  Eržen Luka
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  18  Matanović Sven
  20  Stanič Žan Miloš (K)
  21  Beganović Enej
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  3  Borštnik Vid
  4  Čop Štefan
  5  Todorović Uroš
  7  Cumbo David (K)
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  15  Mesojedec Erzin Marti
  17  Mašič Drejc
  23  Sadikaj Butrint
  77  Rekić Eman
  Rezervni igralci
  14  Tošeski Tim
  17  Omejc Drejc
  25  Šifrar Adam
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha
  18  Vulič Stefan
  19  Kveder David
  20  Lazar Bine
  30  Benedičič Tilen
  33  Primožič Črt
  99  Bertoncelj Tine
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 18 - Matanović Sven (9')
   2 : 1 7 - Bizovičar Alhassan Nayee (60')
   3 : 1 20 - Stanič Žan Miloš (80')
   Šobec Lesce
   0 : 1 3 - Borštnik Vid (3')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    18 - Matanović Sven (69')
    20 - Stanič Žan Miloš (90')
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  70'     25 - Šifrar Adam
       18 - Matanović Sven
  80'     14 - Tošeski Tim
       7 - Bizovičar Alhassan Nayee
  85'     17 - Omejc Drejc
       10 - Luznar Urh
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  30'     19 - Kveder David
       5 - Todorović Uroš
  55'     99 - Bertoncelj Tine
       77 - Rekić Eman
  70'     20 - Lazar Bine
       15 - Mesojedec Erzin Marti
  85'     30 - Benedičič Tilen
       19 - Kveder David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan