align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 1. krog 06.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Šobec Lesce 2 : 3 (2 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Janković Vanja
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  11  Omerčić Tijan (K)
  12  Mächtig Mark (V)
  15  Matič Blaž
  17  Ćorić Ian
  18  Bradeško Matevž
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Remar Filip (V)
  2  Wick Karsten James
  3  Kramar Kristjan
  4  Mežek Patrik
  5  Mejovšek Verk Maks
  6  Zupan Jakob
  7  Benedičič Tilen
  8  Wick Braden Dean (K)
  9  Zavrl Gal
  10  Vojniković Amil
  11  Kozjek Maj
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark (V)
  2  Vrabec Črt
  14  Orel Jaka
  19  Megušar Oton
  20  Heine Kristjan
  Rezervni igralci
  14  Hojkar Martin
  17  Mahmutović Malik
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 17 - Ćorić Ian (4')
   2 : 0 17 - Ćorić Ian (32')
   Šobec Lesce
   2 : 1 10 - Vojniković Amil (45')
   2 : 2 5 - Mejovšek Verk Maks (67')
   2 : 3 10 - Vojniković Amil (68')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Šobec Lesce
    17 - Mahmutović Malik (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Vrabec Črt
       17 - Ćorić Ian
  63'     14 - Orel Jaka
       3 - Grgić Luka
  69'     19 - Megušar Oton
       5 - Volčič Peter
  73'     20 - Heine Kristjan
       9 - Kahrimanović Denis
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Mahmutović Malik
       11 - Kozjek Maj
  46'     14 - Hojkar Martin
       3 - Kramar Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan