align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 6. krog 01.10.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Bohinj - Bled 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 48
   Glavni sodnik Logar Jan
   1. pomočnik: Rakovec Maj
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure (K)
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  15  Matič Blaž
  18  Bradeško Matevž
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Repinc Nace
  4  Muminović Adin
  5  Mencinger Žan
  6  Tancar Matevž
  7  Kodeh Ožbej
  9  Hadžić Benjamin (K)
  10  Žvan Kristjan
  11  Ambrožič Val
  13  Loaiza Sikošek Alejandro
  17  Mujkić Amar
  21  Mencinger Miha (V)
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark (V)
  2  Vrabec Črt
  14  Orel Jaka
  17  Ćorić Ian
  19  Megušar Oton
  20  Heine Kristjan
  Rezervni igralci
  8  Žvan Ben
  14  Gazibara Ian
  15  Svjetlanović David
  16  Vesek Nejc
  18  Kovačič Gal
  19  Korošec Gašper
  20  Bjelanović Aleksander
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   Bohinj - Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 9 - Kahrimanović Denis (26')
   2 : 0 9 - Kahrimanović Denis (42')
   Bohinj - Bled
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    18 - Bradeško Matevž (76')
   Bohinj - Bled
    9 - Hadžić Benjamin (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Bohinj - Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Orel Jaka
       11 - Omerčić Tijan
  46'     2 - Vrabec Črt
       9 - Kahrimanović Denis
  72'     20 - Heine Kristjan
       15 - Matič Blaž
  80'     19 - Megušar Oton
       18 - Bradeško Matevž
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Žvan Ben
       5 - Mencinger Žan
  55'     16 - Vesek Nejc
       17 - Mujkić Amar
  70'     14 - Gazibara Ian
       6 - Tancar Matevž
  72'     19 - Korošec Gašper
       13 - Loaiza Sikošek Alejandro
  78'     15 - Svjetlanović David
       11 - Ambrožič Val
  78'     18 - Kovačič Gal
       10 - Žvan Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan