align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 6. krog 01.10.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Kranj 6 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik: Rupel Jernej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Remar Filip (V)
  2  Mežek Patrik
  3  Hojkar Martin
  4  Hafizović David
  5  Mejovšek Verk Maks
  6  Zupan Jakob
  7  Benedičič Tilen
  8  Wick Braden Dean (K)
  9  Wick Karsten James
  10  Vojniković Amil
  11  Kramar Kristjan
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Bizjak Gal (V)
  5  Martić Luka
  6  Kranjc Nik
  7  Potočnik Miha
  8  Radošević Aleksij
  10  Oblak Nejc
  13  Pajalić Ellian
  14  Zaletel Teo
  15  Pauković Bojan
  16  Smolović Maksim (K)
  18  Radošević Nikolaj
  Rezervni igralci
  14  Zavrl Gal
  17  Zupan Urban
  18  Kozjek Maj
  20  Mahmutović Malik
  Rezervni igralci
  4  Ivančič Gaber
  9  Veseli Adis
  11  Dašić Ilija
  17  Jovanov Leon
  19  Muminović Din
   TRENER
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 5 - Mejovšek Verk Maks (12')
   2 : 0 8 - Wick Braden Dean (30')
   4 : 1 14 - Zavrl Gal (60')
   5 : 1 10 - Vojniković Amil (66')
   6 : 1 8 - Wick Braden Dean (79')
   Triglav Kranj
   2 : 1 15 - Pauković Bojan (39')
   3 : 1 4 - Ivančič Gaber (54') AG
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Benedičič Tilen (38')
   Triglav Kranj
    16 - Smolović Maksim (29')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Kranj
    1 - Bizjak Gal (47')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Zavrl Gal
       2 - Mežek Patrik
  41'     17 - Zupan Urban
       5 - Mejovšek Verk Maks
  57'     20 - Mahmutović Malik
       4 - Hafizović David
  57'     18 - Kozjek Maj
       11 - Kramar Kristjan
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     4 - Ivančič Gaber
       7 - Potočnik Miha
  52'     17 - Jovanov Leon
       8 - Radošević Aleksij
  57'     9 - Veseli Adis
       10 - Oblak Nejc
  66'     19 - Muminović Din
       14 - Zaletel Teo
  66'     11 - Dašić Ilija
       5 - Martić Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan