align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 7. krog 08.10.23
   TEKMA: Eksist Žiri - Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Božnar Nejc
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Košir Luka (V)
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi
  6  Peternelj Ian
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  10  Poljanšek Jan (K)
  11  Kavčič Jakob
  17  Mlinar Leon
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Wick Karsten James (V)
  2  Mežek Patrik
  3  Hojkar Martin
  4  Hafizović David
  5  Mejovšek Verk Maks
  6  Zupan Jakob
  7  Benedičič Tilen
  8  Wick Braden Dean (K)
  9  Zavrl Gal
  10  Vojniković Amil
  11  Kramar Kristjan
  Rezervni igralci
  7  Kosmač Maks
  13  Bogataj Ožbej
  14  Novak Brin
  15  Bogataj Timotej
  16  Bizjak Tjan
  20  Gaber Aljaž
  Rezervni igralci
  14  Zupan Urban
  17  Mahmutović Malik
  18  Kozjek Maj
   TRENER
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Eksist Žiri
   1 : 2 10 - Poljanšek Jan (43')
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Vojniković Amil (14')
   0 : 2 5 - Mejovšek Verk Maks (17')
   1 : 3 10 - Vojniković Amil (58')
   OPOMINJANI
   Eksist Žiri
   Šobec Lesce
    5 - Mejovšek Verk Maks (74')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Eksist Žiri
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  21'     20 - Gaber Aljaž
       6 - Peternelj Ian
  62'     14 - Novak Brin
       3 - Mlinar Rozinger Filip
  67'     16 - Bizjak Tjan
       11 - Kavčič Jakob
  74'     15 - Bogataj Timotej
       2 - Tai Pustovrh
  74'     13 - Bogataj Ožbej
       8 - Filipič Tadej
  74'     7 - Kosmač Maks
       9 - Zavrl Urban
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     18 - Kozjek Maj
       9 - Zavrl Gal
  56'     17 - Mahmutović Malik
       11 - Kramar Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan