align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 7. krog 08.10.23
   TEKMA: Triglav Kranj - Škofja Loka - Medvode 5 : 4 (3 : 3)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Rakovec Maj
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Triller Matevž (V)
  3  Martić Luka
  4  Kranjc Nik
  5  Smolović Maksim (K)
  6  Jovanov Leon
  8  Radošević Aleksij
  10  Oblak Nejc
  11  Pauković Bojan
  13  Pajalić Ellian
  14  Zaletel Teo
  15  Radošević Nikolaj
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure (K)
  12  Mächtig Mark (V)
  14  Orel Jaka
  15  Matič Blaž
  18  Bradeško Matevž
  Rezervni igralci
  2  Bekavac David
  7  Potočnik Miha
  9  Muminović Din
  16  Dašić Ilija
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark (V)
  2  Vrabec Črt
  11  Omerčić Tijan
  17  Ćorić Ian
  19  Megušar Oton
  20  Heine Kristjan
   TRENER
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 8 - Radošević Aleksij (9')
   2 : 2 8 - Radošević Aleksij (33')
   3 : 2 6 - Jovanov Leon (35')
   4 : 3 6 - Jovanov Leon (51')
   5 : 4 6 - Jovanov Leon (83')
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 9 - Kahrimanović Denis (17')
   1 : 2 7 - Bikar Kern Matic (26')
   3 : 3 9 - Kahrimanović Denis (39')
   4 : 4 7 - Bikar Kern Matic (59')
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
   Škofja Loka - Medvode
    18 - Bradeško Matevž (63')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     7 - Potočnik Miha
       10 - Oblak Nejc
  51'     9 - Muminović Din
       13 - Pajalić Ellian
  58'     2 - Bekavac David
       8 - Radošević Aleksij
  58'     16 - Dašić Ilija
       3 - Martić Luka
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  40'     17 - Ćorić Ian
       14 - Orel Jaka
  51'     11 - Omerčić Tijan
       10 - Križaj Jure
  58'     1 - Križaj Mark
       12 - Mächtig Mark
  68'     2 - Vrabec Črt
       9 - Kahrimanović Denis
  72'     19 - Megušar Oton
       6 - Potočnik Ivan Jakob
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan