align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 8. krog 15.10.23
   TEKMA: Triglav Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Bizjak Gal (V)
  3  Martić Luka
  4  Smolović Maksim (K)
  5  Kranjc Nik
  8  Radošević Aleksij
  10  Oblak Nejc
  13  Pajalić Ellian
  14  Zaletel Teo
  15  Radošević Nikolaj
  17  Jovanov Leon
  18  Pauković Bojan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pirija Gal
  2  Skumavec Aleks
  3  Mehić Adin
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  9  Kejžar Ažbe
  10  Vukalić Tarik
  16  Gračnar Vid
  17  Košir Beno
  18  Džafić Lan
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  6  Veseli Adis
  7  Potočnik Miha
  9  Muminović Din
  11  Bekavac David
  16  Dašić Ilija
  Rezervni igralci
  4  Jakupović Benjamin
  5  Balagić Emin
  11  Stefanov Mark
  14  Petrović Kristjan
   TRENER
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 17 - Jovanov Leon (19')
   2 : 1 18 - Pauković Bojan (52')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 16 - Gračnar Vid (31')
   2 : 2 7 - Jovanov Mark (72')
   2 : 3 10 - Vukalić Tarik (79')
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     7 - Potočnik Miha
       15 - Radošević Nikolaj
  40'     11 - Bekavac David
       8 - Radošević Aleksij
  59'     9 - Muminović Din
       13 - Pajalić Ellian
  59'     6 - Veseli Adis
       17 - Jovanov Leon
  72'     16 - Dašić Ilija
       3 - Martić Luka
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     4 - Jakupović Benjamin
       20 - Milaković Toni
  50'     11 - Stefanov Mark
       18 - Džafić Lan
  53'     5 - Balagić Emin
       9 - Kejžar Ažbe
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan