align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 8. krog 17.10.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka - Medvode 5 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Mlinar Mario
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Remar Filip (V)
  2  Mežek Patrik
  3  Hojkar Martin
  4  Hafizović David
  5  Mejovšek Verk Maks
  7  Benedičič Tilen
  8  Wick Braden Dean (K)
  9  Wick Karsten James
  10  Vojniković Amil
  11  Kramar Kristjan
  14  Zupan Urban
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  15  Matič Blaž
  18  Bradeško Matevž
  Rezervni igralci
  17  Mahmutović Malik
  18  Kozjek Maj
  19  Zavrl Gal
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark
  2  Vrabec Črt
  14  Orel Jaka
  17  Ćorić Ian
  19  Megušar Oton
   TRENER
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Benedičič Tilen (8')
   2 : 1 10 - Vojniković Amil (43')
   3 : 1 5 - Mejovšek Verk Maks (50')
   4 : 2 19 - Zavrl Gal (73')
   5 : 2 10 - Vojniković Amil (80')
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 9 - Kahrimanović Denis (38')
   3 : 2 17 - Ćorić Ian (52')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Vojniković Amil (30')
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
    Kajdiž Jaka (67')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     18 - Kozjek Maj
       9 - Wick Karsten James
  48'     19 - Zavrl Gal
       11 - Kramar Kristjan
  62'     17 - Mahmutović Malik
       2 - Mežek Patrik
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Ćorić Ian
       11 - Omerčić Tijan
  47'     14 - Orel Jaka
       8 - Jezeršek Lovro
  52'     2 - Vrabec Črt
       6 - Potočnik Ivan Jakob
  54'     19 - Megušar Oton
       18 - Bradeško Matevž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan