align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 9. krog 21.10.23
   TEKMA: Zarica Kranj - Triglav Kranj 3 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Pleša Klara
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Sedej Kristian (V)
  2  Heraković Andrej
  3  Grašič Brin
  6  Demšar Filip
  7  Omejc Enej
  8  Grašič Bor
  9  Bradeško Bine
  10  Meglič Štefan
  15  Žeželj Luka (K)
  17  Eržen Rupar Jaka
  22  Cvirn Tilen
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Bizjak Gal (V)
  5  Martić Luka
  6  Kranjc Nik
  8  Pauković Bojan
  9  Jovanov Leon
  10  Oblak Nejc
  13  Pajalić Ellian
  14  Zaletel Teo
  15  Marjanac Aleksandar
  16  Smolović Maksim (K)
  17  Bekavac David
  Rezervni igralci
  11  Lebar Svit
  12  Babnik Anej (V)
  14  Oblak Patrik
  18  Bilanović Neris
  19  Simatović Bojan
  20  Kovačević Luka
  21  Čebašek Aleksander
  Rezervni igralci
  7  Potočnik Miha
  11  Dašić Ilija
  18  Radošević Nikolaj
  19  Muminović Din
   TRENER
   Zarica Kranj
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Bradeško Bine (32')
   2 : 1 10 - Meglič Štefan (47')
   3 : 2 7 - Omejc Enej (73')
   Triglav Kranj
   0 : 1 16 - Smolović Maksim (19') 11m
   2 : 2 9 - Jovanov Leon (55')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Meglič Štefan (60')
    8 - Grašič Bor (77')
   Triglav Kranj
   Uradne osebe
    Marjan Damir (57')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
    10 - Meglič Štefan (62')
   Triglav Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Lebar Svit
       17 - Eržen Rupar Jaka
  68'     18 - Bilanović Neris
       8 - Grašič Bor
  73'     20 - Kovačević Luka
       9 - Bradeško Bine
  75'     14 - Oblak Patrik
       7 - Omejc Enej
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  68'     7 - Potočnik Miha
       17 - Bekavac David
  68'     18 - Radošević Nikolaj
       10 - Oblak Nejc
  70'     19 - Muminović Din
       8 - Pauković Bojan
  75'     11 - Dašić Ilija
       13 - Pajalić Ellian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan