align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 9. krog 22.10.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka - Medvode 13 : 0 (9 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rupel Jernej
   1. pomočnik: Džinić Alin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  2  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Balagić Emin
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Stefanov Mark
  13  Noč Anže
  14  Skumavec Aleks
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Križaj Mark (V)
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure (K)
  11  Omerčić Tijan
  15  Matič Blaž
  18  Bradeško Matevž
  Rezervni igralci
  3  Razingar Žiga
  9  Redžić Lian
  16  Kejžar Ažbe
  17  Košir Beno
  18  Mehić Adin
  19  Gračnar Vid
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  2  Vrabec Črt
  12  Mächtig Mark
  14  Orel Jaka
  17  Ćorić Ian
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Vukalić Tarik (9')
   2 : 0 8 - Kamšek Maj (12')
   3 : 0 7 - Jovanov Mark (14')
   4 : 0 7 - Jovanov Mark (16')
   5 : 0 11 - Stefanov Mark (18')
   6 : 0 10 - Vukalić Tarik (23')
   7 : 0 11 - Stefanov Mark (26')
   8 : 0 7 - Jovanov Mark (31')
   9 : 0 11 - Stefanov Mark (38')
   10 : 0 11 - Stefanov Mark (46')
   11 : 0 19 - Gračnar Vid (60')
   12 : 0 11 - Stefanov Mark (67')
   13 : 0 11 - Stefanov Mark (76')
   Škofja Loka - Medvode
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Redžić Lian (80')
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Milaković Toni
       2 - Demec Bor
  41'     19 - Gračnar Vid
       14 - Skumavec Aleks
  41'     9 - Redžić Lian
       4 - Jakupović Benjamin
  41'     18 - Mehić Adin
       6 - Kujačić Julijo
  41'     16 - Kejžar Ažbe
       8 - Kamšek Maj
  41'     3 - Razingar Žiga
       13 - Noč Anže
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  18'     14 - Orel Jaka
       3 - Grgić Luka
  24'     17 - Ćorić Ian
       11 - Omerčić Tijan
  41'     12 - Mächtig Mark
       1 - Križaj Mark
  41'     2 - Vrabec Črt
       9 - Kahrimanović Denis
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan