align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 10. krog 04.11.23
   TEKMA: Triglav Kranj - Eksist Žiri 5 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Jeršin Mark
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Triller Matevž (V)
  2  Jovanov Leon
  3  Smolović Maksim (K)
  4  Brajić Luka
  5  Martić Luka
  6  Kranjc Nik
  7  Poljak Patrik
  8  Pauković Bojan
  10  Oblak Nejc
  14  Zaletel Teo
  16  Bekavac David
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Košir Luka (V)
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi (K)
  6  Koprivc Maj
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  11  Kavčič Jakob
  17  Mlinar Leon
  20  Gaber Aljaž
  Rezervni igralci
  9  Muminović Din
  13  Pajalić Ellian
  15  Ivančič Gaber
  19  Tisak Jan
  21  Veseli Adis
  22  Breznik Tim
  Rezervni igralci
  7  Kosmač Maks
  10  Poljanšek Jan
  13  Bogataj Ožbej
  14  Novak Brin
  15  Bogataj Timotej
  16  Bizjak Tjan
   TRENER
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 2 - Jovanov Leon (7')
   2 : 0 16 - Bekavac David (22')
   3 : 1 5 - Martić Luka (52')
   4 : 1 13 - Pajalić Ellian (58')
   5 : 1 13 - Pajalić Ellian (75')
   Eksist Žiri
   2 : 1 20 - Gaber Aljaž (42')
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
    21 - Veseli Adis (65')
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     9 - Muminović Din
       2 - Jovanov Leon
  40'     13 - Pajalić Ellian
       7 - Poljak Patrik
  55'     15 - Ivančič Gaber
       4 - Brajić Luka
  55'     21 - Veseli Adis
       16 - Bekavac David
  63'     19 - Tisak Jan
       5 - Martić Luka
  63'     22 - Breznik Tim
       6 - Kranjc Nik
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Kosmač Maks
       9 - Zavrl Urban
  60'     16 - Bizjak Tjan
       3 - Mlinar Rozinger Filip
  66'     14 - Novak Brin
       8 - Filipič Tadej
  74'     13 - Bogataj Ožbej
       20 - Gaber Aljaž
  77'     15 - Bogataj Timotej
       2 - Tai Pustovrh
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan