align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 10. krog 05.11.23
   TEKMA: Bohinj - Bled - Sava Kranj 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Mlinar Mario
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Repinc Nace
  4  Korošec Gašper
  6  Tancar Matevž
  8  Žvan Ben
  9  Hadžić Benjamin (K)
  10  Žvan Kristjan
  11  Ambrožič Val
  15  Vesek Nejc
  16  Muminović Adin
  17  Mujkić Amar
  21  Mencinger Miha (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Korać Alija (V)
  4  Brce Aljaž (K)
  5  Stojković Sergej
  9  Mijatović Sergej
  11  Šubic Jaka
  15  Plevnik Aljaž
  16  Nišandžić Nik
  20  Bilić Luka
  25  Stare Tine
  36  Bašar Job
  49  Velov Tim
  Rezervni igralci
  3  Loaiza Sikošek Alejandro
  5  Mencinger Žan
  7  Skrt Martin
  13  Mušič Alex
  14  Gazibara Ian
  18  Kovačič Gal
  Rezervni igralci
  13  Bijelić Patrick
  18  Bektešević Ilan
  47  Džakula David
  50  Praća Aleks
   TRENER
   Bohinj - Bled
   Medić Denis
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Bohinj - Bled
   1 : 0 17 - Mujkić Amar (15')
   2 : 1 17 - Mujkić Amar (54')
   3 : 1 17 - Mujkić Amar (75')
   4 : 1 2 - Repinc Nace (83')
   Sava Kranj
   1 : 1 20 - Bilić Luka (38')
   OPOMINJANI
   Bohinj - Bled
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj - Bled
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  56'     3 - Loaiza Sikošek Alejandro
       4 - Korošec Gašper
  60'     14 - Gazibara Ian
       15 - Vesek Nejc
  69'     5 - Mencinger Žan
       6 - Tancar Matevž
  76'     18 - Kovačič Gal
       17 - Mujkić Amar
  78'     7 - Skrt Martin
       8 - Žvan Ben
  78'     13 - Mušič Alex
       16 - Muminović Adin
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  56'     50 - Praća Aleks
       25 - Stare Tine
  65'     18 - Bektešević Ilan
       49 - Velov Tim
  75'     13 - Bijelić Patrick
       9 - Mijatović Sergej
  78'     47 - Džakula David
       11 - Šubic Jaka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan