align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 1. krog 06.09.23
   TEKMA: Britof - Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  0  Sokolovski Petar
  1  Aljančič David (V)
  2  Božek Luka
  7  Peternelj Aleks
  10  Sokolovski Pavle
  11  Križaj Juš (K)
  12  Zena Bjordi
  13  Gačić Patrik
  14  Novak Nace
  16  Feratović Tarik
  25  Hajdar Anann
   Niko Železniki
Priimek in ime
  2  Jelenc Staš
  3  Zajec Berce Tilen
  4  Pintar Tine
  5  Proj Aljaž (K)
  6  Egart Nejc
  7  Egart Tilen
  8  Murn Uroš
  9  Pintar Matic
  10  Čufar Enej
  11  Jugović Marino
  12  Demšar Žan (V)
  Rezervni igralci
  17  Kralj Druškovič Žiga
  18  Kveder Lovro
  20  Jevtimijević Luka
  22  Dobovšek Gal (V)
  33  Kolenovic Emir
  Rezervni igralci
  13  Eržen Nejc
  14  Habjan Jakob
  15  Vrhunc Filip
  16  Gatej Anej
   TRENER
   Britof
   Matijašević Žarko
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 0 - Sokolovski Petar (27')
   2 : 0 11 - Križaj Juš (51')
   Niko Železniki
   2 : 1 7 - Egart Tilen (76')
   OPOMINJANI
   Britof
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Britof
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  53'     22 - Dobovšek Gal
       1 - Aljančič David
  58'     17 - Kralj Druškovič Žiga
       14 - Novak Nace
  61'     33 - Kolenovic Emir
       13 - Gačić Patrik
  63'     18 - Kveder Lovro
       0 - Sokolovski Petar
  63'     20 - Jevtimijević Luka
       11 - Križaj Juš
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  25'     13 - Eržen Nejc
       11 - Jugović Marino
  55'     15 - Vrhunc Filip
       2 - Jelenc Staš
  64'     14 - Habjan Jakob
       4 - Pintar Tine
  64'     16 - Gatej Anej
       6 - Egart Nejc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan