align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2023/24 - zelena skupina
  Zapisnik: 6. krog 07.10.23
   TEKMA: Šobec Lesce - črni - SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 0 : 3
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Rupel Jernej
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce - črni
Priimek in ime
  0  Barber Matic (V)
  2  Petkovič Tian
  3  Žebovec Tobija
  4  Peternel Janez
  5  Šolar Jakob
  6  Flac Tibor
  7  Poličar Anže
  8  Tonejc Luka
  9  Seferagič Almin
  13  Hlebanja Jernej (V)
  20  Hrovat Leroy
  21  Ahec Rok
  30  Žbogar Juš (K)
  36  Bohinc Žiga
  77  Lazarevič David
  96  Žbogar Anže
  99  Kraljič Primož
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kazić Ervin (V)
  2  Kadić Anes
  3  Mandeljc Erazem
  4  Hadžisulejmanović Rian
  5  Hafurić Amar
  6  Škrlec Luka
  7  Imamović Benjamin (K)
  8  Džamastagić Eman
  9  Trifoni Leon
  10  Jakupović Belmin
  11  Gorgiev Tiago
  13  Vengar Andraž
  14  Sadikovič Taj
  15  Džever Enej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce - črni
   Kolenc Miha
   SIJ Acroni Jesenice
   Alukič Deni
   STRELCI
   Šobec Lesce - črni
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Gorgiev Tiago (7')
   0 : 2 14 - Sadikovič Taj (14')
   0 : 3 10 - Jakupović Belmin (28')
   0 : 4 4 - Hadžisulejmanović Rian (40')
   0 : 5 14 - Sadikovič Taj (44')
   0 : 6 14 - Sadikovič Taj (45')
   0 : 7 10 - Jakupović Belmin (49')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce - črni
    77 - Lazarevič David (51')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Džamastagić Eman (53')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce - črni
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan