align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2023/24 - zelena skupina
  Zapisnik: 6. krog 10.10.23
   TEKMA: Triglav Kranj - Bohinj 23 : 0 13 : 0
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedej Tian Mai
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Triller Matevž (V)
  7  Vujičić Leon
  8  Tisak Jan
  9  Gjorgiev Andrej
  10  Berić Luka
  11  Matić Maksim
  17  Bečarević Edvin
  18  Janša Soklič Gaber
  21  Breznik Tim
  23  Krasniqi Enis
  55  Ivančič Gaber (K)
  71  Ažman Gaber
  77  Begovič David
  80  Stošić Patrik
  88  Vavan Danijel
  99  Rajlić Marko
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Kovačič Anže (V)
  3  Režek Ožbej
  4  Kusterle Ožbej
  5  Čuden Mark
  6  Smukavec Matevž
  7  Rozman Rožle
  8  Rabič Erazem (K)
  9  Cvetek Nal
  10  Jeklar Luka
  12  Rejc Tino (V)
  13  Tootill Tjaš
  16  Resman Tevž
  19  Cesar Rok
  21  Lumi Diar
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Kranj
   Borenović Siniša
   Bohinj
   Korošec Andrej
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 17 - Bečarević Edvin (1')
   2 : 0 21 - Breznik Tim (2')
   3 : 0 80 - Stošić Patrik (3')
   4 : 0 17 - Bečarević Edvin (8')
   5 : 0 8 - Tisak Jan (9')
   6 : 0 99 - Rajlić Marko (12')
   7 : 0 17 - Bečarević Edvin (15')
   8 : 0 18 - Janša Soklič Gaber (20')
   9 : 0 11 - Matić Maksim (22')
   10 : 0 11 - Matić Maksim (26')
   11 : 0 71 - Ažman Gaber (29')
   12 : 0 71 - Ažman Gaber (30')
   13 : 0 99 - Rajlić Marko (30')
   14 : 0 71 - Ažman Gaber (31')
   15 : 0 71 - Ažman Gaber (39')
   16 : 0 71 - Ažman Gaber (42')
   17 : 0 8 - Tisak Jan (44')
   18 : 0 10 - Berić Luka (49')
   19 : 0 77 - Begovič David (53')
   20 : 0 99 - Rajlić Marko (54')
   21 : 0 88 - Vavan Danijel (56')
   22 : 0 99 - Rajlić Marko (59')
   23 : 0 7 - Vujičić Leon (59')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
   Bohinj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Bohinj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan