align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2023/24 - oranžna skupina
  Zapisnik: 10. krog 11.11.23
   TEKMA: Škofja Loka - črni - Triglav Kranj - bordo 2 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - črni
Priimek in ime
  1  Naglič Nejc (V)
  3  Logar Anže
  4  Ikanović Haris
  5  Mavsar Jakob (K)
  8  Jenko Žiga
  11  Božnar Izak
  12  Podobnik Brin
  14  Šoštarko Jure
  15  Cvikl Pokorn Just
  18  Pjanić Endi
  21  Kalan Jakob
  22  Tavčar Mark
  23  Pintar Žerak Aron
  28  Černe Blaž
  31  Planinac Sergej
   Triglav Kranj - bordo
Priimek in ime
  2  Podlesnik Nejc
  7  Kordež Lucas (K)
  8  Kolenović Maid
  19  Fadul Adam Idris
  20  Bandjen Aleks
  21  Lalić Nik
  22  Ruiz Leo
  29  Prodana Slaviša
  30  Veliq Amin
  40  Batar Kristijan
  41  Vasiljević Nikša
  72  Palević Luka (V)
  77  Košnjek Kristjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka - črni
   Jašaragić Mustafa
   Triglav Kranj - bordo
   Čabraja Tomislav
   STRELCI
   Škofja Loka - črni
   1 : 0 15 - Cvikl Pokorn Just (3')
   1 : 1 28 - Černe Blaž (21') AG
   2 : 3 8 - Jenko Žiga (50')
   Triglav Kranj - bordo
   1 : 2 29 - Prodana Slaviša (41')
   1 : 3 30 - Veliq Amin (50')
   2 : 4 29 - Prodana Slaviša (55')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - črni
   Triglav Kranj - bordo
    19 - Fadul Adam Idris (46')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - črni
   Triglav Kranj - bordo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - črni
  Minuta  Igralec
   Triglav Kranj - bordo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan