align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 27. krog 21.05.23
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šenčur 27 23 3 1 82:15 72
2. Roltek Dob 27 19 5 3 66:23 62
3. IB 1975 Ljubljana 27 14 5 8 51:29 47
4. AH Vrtač Triglav Kranj 27 12 5 10 41:45 41
5. Vrhnika 27 8 9 10 38:59 33
6. Jadran Dekani 27 9 4 14 36:51 31
7. Tabor Sežana Adriaplan 27 8 3 16 32:55 27
8. Primorje 27 7 4 16 37:48 25
9. Ivančna Gorica 27 6 4 17 32:68 22
10. Šobec Lesce 27 5 6 16 25:47 21
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
27. krog 21.05.23
Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Primorje : Vrhnika 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Šenčur 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
26. krog 14.05.23
AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur : Primorje 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Šobec Lesce 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Vrhnika : Jadran Dekani () zapisnik
Vrhnika : Jadran Dekani 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
25. krog 07.05.23
Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 5 : 1 (4 : 0) zapisnik
Primorje : Jadran Dekani 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Vrhnika 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šenčur : Tabor Sežana Adriaplan 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
24. krog 30.04.23
IB 1975 Ljubljana : Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Ivančna Gorica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Primorje 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Vrhnika : Šobec Lesce 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
23. krog 23.04.23
Roltek Dob : Dren Vrhnika 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
Primorje : Ivančna Gorica 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : IB 1975 Ljubljana 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Jadran Dekani 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
22. krog 16.04.23
IB 1975 Ljubljana : Primorje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Roltek Dob 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Ivančna Gorica : Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Šenčur 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
21. krog 10.04.23
Primorje : Šobec Lesce 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur : Jadran Dekani 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Dren Vrhnika 3 : 3 (3 : 2) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Ivančna Gorica 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
20. krog 02.04.23
Jadran Dekani : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Primorje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Šenčur 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Roltek Dob 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
19. krog 26.03.23
Tabor Sežana Adriaplan : Ivančna Gorica 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Jadran Dekani 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Roltek Dob : Primorje 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Dren Vrhnika 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur : Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
18. krog 19.03.23
AH Vrtač Triglav Kranj : Tabor Sežana Adriaplan 4 : 2 (3 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Primorje 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur : IB 1975 Ljubljana 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Dren Vrhnika 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Šobec Lesce 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
17. krog 12.03.23
Primorje : Ivančna Gorica 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Jadran Dekani 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Roltek Dob 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Šenčur 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
16. krog 20.11.22
Jadran Dekani : Ivančna Gorica 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Dren Vrhnika 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : IB 1975 Ljubljana 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Primorje 4 : 3 (3 : 2) zapisnik
Šenčur : Šobec Lesce 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
15. krog 13.11.22
IB 1975 Ljubljana : Jadran Dekani 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Roltek Dob 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Primorje : Šenčur 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Tabor Sežana Adriaplan 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Triglav Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 06.11.22
IB 1975 Ljubljana : Dren Vrhnika 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Roltek Dob 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur : Ivančna Gorica 7 : 3 (3 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Primorje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Šobec Lesce 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
13. krog 30.10.22
Primorje : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Roltek Dob : Šenčur 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : IB 1975 Ljubljana 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Triglav Kranj 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Jadran Dekani 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
12. krog 23.10.22
Triglav Kranj : Roltek Dob 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Primorje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Šenčur 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Ivančna Gorica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Šobec Lesce () zapisnik
Dren Vrhnika : Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
11. krog 16.10.22
Roltek Dob : Tabor Sežana Adriaplan 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Primorje : Dren Vrhnika 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Jadran Dekani 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šenčur : Triglav Kranj 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
10. krog 09.10.22
Jadran Dekani : Triglav Kranj 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Roltek Dob 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Šenčur 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce : Primorje 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Ivančna Gorica 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
9. krog 02.10.22
IB 1975 Ljubljana : Šenčur 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Ivančna Gorica 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Roltek Dob 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Triglav Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Primorje : Jadran Dekani 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 25.09.22
Roltek Dob : Šobec Lesce 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šenčur : Dren Vrhnika 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Primorje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : IB 1975 Ljubljana 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
7. krog 18.09.22
Šobec Lesce : Šenčur 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Jadran Dekani 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dren Vrhnika : Triglav Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Tabor Sežana Adriaplan 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Primorje : Roltek Dob 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
6. krog 11.09.22
Roltek Dob : Ivančna Gorica 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Dren Vrhnika 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šenčur : Primorje 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
5. krog 04.09.22
Ivančna Gorica : Šenčur 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Jadran Dekani 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Tabor Sežana Adriaplan 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Primorje : Triglav Kranj 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
4. krog 31.08.22
Triglav Kranj : Ivančna Gorica 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Dren Vrhnika 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Primorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šenčur : Roltek Dob 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
3. krog 28.08.22
Šobec Lesce : Dren Vrhnika 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Triglav Kranj 5 : 2 (4 : 0) zapisnik
Šenčur : Jadran Dekani 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Primorje : IB 1975 Ljubljana 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 21.08.22
IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dren Vrhnika : Primorje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Triglav Kranj : Šenčur 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Jadran Dekani : Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 14.08.22
Šenčur : Tabor Sežana Adriaplan 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Dren Vrhnika 2 : 6 (1 : 2) zapisnik
Triglav Kranj : Jadran Dekani 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Primorje : Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan