align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 23.04.24 ob 07:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
2. SML - zahod 24. krog  
26.04.24 ob 19.00 Jadran Dekani : Škofja Loka-Medvode Dekani   Športni park Dekani
GS:Radovanović Blažo   1S:Kamnik Blaž   2S:Valenčič Miha  
26.04.24 ob 19.00 Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
28.04.24 ob 11.00 Slovan : IB 1975 Ljubljana Ljubljana   Športni park Kodeljevo
GS:        
28.04.24 ob 11.00 Roltek Dob : Bilje Dob   Športni park Dob
GS:        
28.04.24 ob 18.00 Ivančna Gorica : Vrhnika Ivančna Gorica   Stadion Ivančna Gorica
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. SML - zahod 25. krog  
05.05.24 ob 17.00 Škofja Loka-Medvode : Ivančna Gorica Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
05.05.24 ob 17.00 Vrhnika : Roltek Dob Vrhnika   Športni park Vrhnika
GS:        
05.05.24 ob 17.00 Bilje : Slovan Bilje   Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:        
05.05.24 ob 17.00 IB 1975 Ljubljana : Šenčur Ljubljana   Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:        
05.05.24 ob 17.00 AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani Kranj   Športni center Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani "Das ist Walter" 16. krog  
27.04.24 ob 16.30 Britof : Bled-Bohinj Hirter Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
27.04.24 ob 16.30 Visoko : Sava Kranj Visoko   Športni park Visoko
GS:        
27.04.24 ob 16.30 Kranjska Gora : Preddvor Kranjska Gora   Športni park Ruteč Kranjska Gora
GS:        
27.04.24 ob 16.30 Velesovo Cerklje : Zarica Kranj Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
27.04.24 ob 16.30 Bitnje : Naklo Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
27.04.24 ob 16.30 Polet : Niko Železniki Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani "Das ist Walter" 17. krog  
04.05.24 ob 16.30 Polet : Britof Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
04.05.24 ob 16.30 Niko Železniki : Bitnje Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
04.05.24 ob 16.30 Naklo : Velesovo Cerklje Podbrezje   Igrišče Podbrezje
GS:        
04.05.24 ob 16.30 Zarica Kranj : Kranjska Gora Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
04.05.24 ob 16.30 Preddvor : Visoko Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
04.05.24 ob 16.30 Sava Kranj : Bled-Bohinj Hirter Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 16. krog  
24.04.24 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Tržič 2012 Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:Rebec Jan   1S:Lahajnar Blaž   2S:Džinić Alin  
24.04.24 ob 17.00 Sava Kranj : Visoko Kranj   Športni center Stražišče
GS:Dobnikar Tilen   1S:Žerjavič Simon   2S:Božnar Nejc  
24.04.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Šobec Lesce Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Salihović Leon   1S:Krsnik Luka   2S:Beton Jaka  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 17. krog  
05.05.24 ob 17.00 Šobec Lesce : Sava Kranj   
GS:        
05.05.24 ob 17.00 Visoko : SIJ Acroni Jesenice   
GS:        
05.05.24 ob 17.00 Tržič 2012 : Eksist Žiri   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Kadeti 16. krog  
23.04.24 ob 17.30 Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Lazarević Mile   1S:Lahajnar Blaž   2S:Džinić Alin  
27.04.24 ob 10.00 Preddvor-Velesovo : SIJ Acroni Jesenice Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši dečki U15 - modra skupina 15. krog  
06.05.24 ob 17.30 Šobec Lesce : Zarica Kranj Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši dečki U15 - modra skupina 16. krog  
23.04.24 ob 17.00 Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Žnidaršič Andrej   1S:Sedej Tian Mai     
25.04.24 ob 17.00 Bohinj - Bled : Sava Kranj Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Jošt Nik   1S:Strnad Nik     
25.04.24 ob 17.00 Triglav Kranj : Škofja Loka - Medvode Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Brezar Davor   1S:Glogovčan Jernej     
25.04.24 ob 17.00 Eksist Žiri : Šobec Lesce Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Klemenčič Vid   1S:Javornik Aleks     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši dečki U15 - rdeča skupina 16. krog  
25.04.24 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice U14 : Naklo Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Džinić Alin   1S:Lahajnar Blaž     
25.04.24 ob 17.00 Britof : Škofja Loka - Medvode U14 Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Sitar Jakob   1S:Eissa Ahmed Ibrahim Eldesouky     
25.04.24 ob 17.00 Tržič 2012 : Preddvor - Šenčur Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Nikolovski Mirche   1S:Andonov Julijana     
25.04.24 ob 17.00 Niko Železniki : Velesovo - Šenčur U14 Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Božnar Nejc   1S:Dolinar Gašper     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 12. krog  
19.04.24 ob 16.30 Kranjska Gora : Britof Kranjska Gora   Športni park Ruteč Kranjska Gora
GS:        
19.04.24 ob 16.30 Naklo : Niko Železniki Naklo   Igrišče Naklo
GS:        
23.04.24 ob 17.00 Eksist Žiri : Triglav Kranj Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
23.04.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Šobec Lesce Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 13. krog  
25.04.24 ob 17.00 Velesovo-Cerklje : Preddvor Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Bohinj : Kranjska Gora Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Bled : Naklo Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Niko Železniki : Škofja Loka Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Šobec Lesce : Tržič 2012 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Triglav Kranj : Šenčur Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Eksist Žiri : Zarica Kranj Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 10. krog  
05.04.24 ob 16.30 Triglav Kranj - bordo : Bitnje Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 11. krog  
12.04.24 ob 16.30 Triglav Kranj - bordo : Velesovo-Cerklje Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 12. krog  
24.04.24 ob 17.30 Šobec Lesce : Škofja Loka Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 13. krog  
26.04.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Triglav Kranj - bordo Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Velesovo-Cerklje : Preddvor   
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Bitnje : ŽNK Cerklje Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Šenčur : Šobec Lesce Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Britof : Triglav Kranj Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - bela skupina 3. krog  
23.04.24 ob 17.30 Tržič 2012 : Šobec Lesce - črni Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Strnad Nik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - bela skupina 4. krog  
24.04.24 ob 17.00 Bohinj : Naklo Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Strnad Nik        
24.04.24 ob 17.00 Velesovo - Cerklje : Tržič 2012 Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:Simijonov Roberto        
24.04.24 ob 17.30 Zarica Kranj : Triglav Kranj - bordo Kranj   Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.
GS:Glogovčan Jernej        
25.04.24 ob 17.00 Šobec Lesce - črni : Britof Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:Žerjavič Simon        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - oranžna skupina 4. krog  
23.04.24 ob 18.15 Sava Kranj : Eksist Žiri Kranj   Športni center Stražišče
GS:Buzadžija Bojan        
24.04.24 ob 16.45 Triglav Kranj : Šenčur Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:Močnik Perič Aleš        
24.04.24 ob 16.45 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce - rdeči Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Bavrlić Dejan        
24.04.24 ob 17.00 Škofja Loka : Bled Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:Dolinar Gašper        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 3. krog  
06.05.24 ob 18.00 Škofja Loka - črni : SIJ Acroni Jesenice Godešič   Nogometni center Prod Godešič
GS:Logar Tadej        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 4. krog  
24.04.24 ob 18.15 Šenčur U11 : Preddvor Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Ovnik Mihael        
24.04.24 ob 18.15 SIJ Acroni Jesenice : Triglav Kranj - bordo Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Zašev Venco        
24.04.24 ob 18.30 Šobec Lesce : Šenčur - rumeni Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:Andonov Julijana        
24.04.24 ob 19.00 Britof : Škofja Loka - črni Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Eissa Ahmed Ibrahim Eldesouky        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - rumena skupina 4. krog  
23.04.24 ob 16.45 Sava Kranj : Velesovo - Cerklje Kranj   Športni center Stražišče
GS:Glogovčan Jernej        
24.04.24 ob 16.45 Šenčur : Zarica Kranj Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Ovnik Mihael        
24.04.24 ob 17.00 Eksist Žiri : Škofja Loka - rumeni Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Grabus Samid        
24.04.24 ob 18.30 Triglav Kranj : Niko Železniki Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:Sedej Tian Mai        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan