align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 23. krog 27.05.23
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev za prvaka
1. SIJ Acroni Jesenice 22 17 5 0 70:18 56
2. Bled-Bohinj Hirter 22 16 3 3 70:22 51
3. Zarica Kranj 22 10 5 7 55:38 35
4. Preddvor 22 8 9 5 38:30 33
5. Polet 22 9 3 10 47:39 30
6. Velesovo-Cerklje 22 8 3 11 29:39 27
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev od 7. do 13.mesta
1. Tržič 2012 22 11 2 9 43:57 35
2. Niko Železniki 22 7 6 9 38:52 27
3. Naklo 22 7 5 10 43:56 26
4. Britof 22 7 4 11 43:44 25
5. Bitnje 22 6 5 11 40:47 23
6. Kondor Godešič 12 3 3 6 36:36 12
7. Kranjska Gora 22 2 1 19 17:91 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
23. krog 27.05.23
Bled-Bohinj Hirter : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor : Polet 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Britof 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Naklo 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bitnje : Niko Železniki 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
22. krog 24.05.23
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Preddvor 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Tržič 2012 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Britof : Kranjska Gora 8 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo : Bitnje 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
21. krog 20.05.23
SIJ Acroni Jesenice : Polet 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Preddvor 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bitnje : Britof 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Kranjska Gora 6 : 2 (4 : 1) zapisnik
20. krog 13.05.23
Polet : Velesovo-Cerklje 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Naklo : Tržič 2012 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora : Bitnje 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Britof : Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
19. krog 10.05.23
Niko Železniki : Kranjska Gora 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
Polet : Zarica Kranj 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bitnje : Tržič 2012 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Britof 5 : 5 (4 : 1) zapisnik
18. krog 06.05.23
Polet : Preddvor 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Britof : Tržič 2012 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Bitnje 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Kranjska Gora 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj Hirter 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
17. krog 26.04.23
Bled-Bohinj Hirter : Polet 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bitnje : Naklo 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kranjska Gora : Britof 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor : Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012 : Niko Železniki 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
16. krog 22.04.23
Preddvor : Velesovo-Cerklje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof : Bitnje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Tržič 2012 1 : 7 (1 : 3) zapisnik
15. krog 15.04.23
Velesovo-Cerklje : Polet 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Preddvor 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012 : Naklo 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bitnje : Kranjska Gora 3 : 0 () zapisnik
14. krog 08.04.23
Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Tržič 2012 : Bitnje 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora : Niko Železniki 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Polet 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof : Naklo 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
13. krog 01.04.23
Niko Železniki : Tržič 2012 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Britof 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič : Preddvor 0 : 3 () zapisnik
Kranjska Gora : Polet 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
12. krog 25.03.23
Tržič 2012 : Bitnje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Britof : Kondor Godešič 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Polet : Velesovo-Cerklje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj Hirter 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor : Kranjska Gora 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Niko Železniki 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
11. krog 05.11.22
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6 (1 : 1) zapisnik
Kranjska Gora : Britof 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič : Naklo 7 : 3 (4 : 1) zapisnik
10. krog 29.10.22
Britof : Velesovo-Cerklje 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Kranjska Gora 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet : Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Tržič 2012 6 : 1 (6 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
9. krog 22.10.22
Bled-Bohinj Hirter : Britof 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Kondor Godešič 4 : 9 (1 : 6) zapisnik
Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Naklo 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Preddvor () zapisnik
Bitnje : Polet () zapisnik
Niko Železniki : Preddvor 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bitnje : Polet 3 : 4 (1 : 2) zapisnik
8. krog 15.10.22
Britof : Niko Železniki 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič : Velesovo-Cerklje 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor : Bitnje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet : Tržič 2012 10 : 0 (4 : 0) zapisnik
Naklo : Bled-Bohinj Hirter 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
7. krog 08.10.22
Bled-Bohinj Hirter : Kondor Godešič 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Kranjska Gora 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Polet 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bitnje : Britof 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Preddvor 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
6. krog 01.10.22
Naklo : Bitnje 2 : 3 (2 : 0) zapisnik
Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof : Tržič 2012 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Preddvor : Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič : Niko Železniki 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
5. krog 24.09.22
Tržič 2012 : Naklo 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Britof 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bitnje : Kondor Godešič 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
4. krog 17.09.22
Velesovo-Cerklje : Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Bitnje 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Preddvor : Polet 4 : 2 (0 : 0) zapisnik
Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Tržič 2012 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
Naklo : Zarica Kranj 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
3. krog 10.09.22
Tržič 2012 : Kranjska Gora 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bitnje : Velesovo-Cerklje 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 9 : 2 (5 : 1) zapisnik
Polet : Britof 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Kondor Godešič 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 13 : 0 (7 : 0) zapisnik
2. krog 03.09.22
Kranjska Gora : Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Bitnje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Tržič 2012 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo : Polet 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Britof : Preddvor 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
1. krog 27.08.22
Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bitnje : Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Bled-Bohinj Hirter 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Preddvor : Naklo 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet : Kondor Godešič 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan