align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 01.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Bohinj 22 18 1 3 56:23 55
2. Šobec Lesce 22 16 4 2 62:17 52
3. Škofja Loka 22 13 2 7 39:25 41
4. Britof 22 12 5 5 67:34 41
5. Visoko 22 12 4 6 50:27 40
6. SIJ Acroni Jesenice 22 9 3 10 48:50 30
7. Zarica Kranj 22 6 8 8 38:40 26
8. Niko Železniki 22 7 5 10 29:47 26
9. Bitnje dobrozasenci.si 22 6 4 12 26:38 22
10. Polet 22 4 4 14 23:56 16
11. Preddvor 22 4 2 16 32:78 14
12. Velesovo 22 2 4 16 27:62 10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 01.06.19
Velesovo:Preddvor 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Visoko:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Polet:Niko Železniki 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bohinj:Zarica Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Britof 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
21. krog 25.05.19
Zarica Kranj:Visoko 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Bohinj 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Preddvor:Polet 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Britof:Velesovo 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
20. krog 18.05.19
Velesovo:Šobec Lesce 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Polet:Britof 1 : 9 (0 : 2) zapisnik
Bohinj:Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Preddvor 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
19. krog 15.05.19
Škofja Loka:Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Velesovo 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Polet 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Bohinj 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
18. krog 11.05.19
Zarica Kranj:Preddvor 4 : 4 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Velesovo 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Niko Železniki 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Bohinj:Britof 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Polet:Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
17. krog 04.05.19
Preddvor:Škofja Loka 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bohinj 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Velesovo:Polet 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
16. krog 27.04.19
Bohinj:Bitnje dobrozasenci.si 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Britof 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Polet 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Velesovo 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
15. krog 20.04.19
Velesovo:Bohinj 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Zarica Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Niko Železniki 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Visoko 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
14. krog 13.04.19
Niko Železniki:Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Preddvor:Britof 2 : 6 (2 : 4) zapisnik
Zarica Kranj:Velesovo 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Bohinj:Polet 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko:SIJ Acroni Jesenice 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
13. krog 06.04.19
SIJ Acroni Jesenice:Bohinj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Preddvor 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
Velesovo:Škofja Loka 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Polet:Zarica Kranj 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Niko Železniki 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
12. krog 30.03.19
Britof:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Bohinj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Polet 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 10.11.18
Niko Železniki:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Velesovo 5 : 3 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Bohinj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Britof:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
10. krog 03.11.18
Bohinj:Škofja Loka 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 7 : 2 (5 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Britof 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 27.10.18
Niko Železniki:Bohinj 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Visoko 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Velesovo 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Polet 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
8. krog 20.10.18
Bohinj:Preddvor 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Visoko:Škofja Loka 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Polet:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Polet 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Velesovo:Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Bohinj 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj 3 : 5 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 06.10.18
Škofja Loka:Preddvor 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet:Velesovo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.18
Šobec Lesce:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Bohinj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Polet:Visoko 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Polet 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Preddvor 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Velesovo 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce:Niko Železniki 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Velesovo:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Škofja Loka 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
Polet:Bohinj 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
2. krog 08.09.18
Škofja Loka:Velesovo 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Polet 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.18
Velesovo:Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bitnje:Preddvor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales