align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 15. krog 21.04.24
KLUB ŠT Z N P GR
1. Velesovo - Šenčur U14 15 13 0 2 67:15 39
2. Preddvor - Šenčur 15 12 2 1 65:12 38
3. Škofja Loka - Medvode U14 15 7 4 4 34:25 25
4. Tržič 2012 15 6 1 8 30:32 19
5. Britof 15 5 4 6 21:44 19
6. SIJ Acroni Jesenice U14 15 4 4 7 28:38 16
7. Niko Železniki 15 3 1 11 23:54 10
8. Naklo 15 2 0 13 9:57 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
15. krog 21.04.24
Škofja Loka - Medvode U14 : Tržič 2012 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Naklo 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor - Šenčur : Niko Železniki 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
14. krog 14.04.24
Britof : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo : Velesovo - Šenčur U14 1 : 6 (0 : 4) zapisnik
Tržič 2012 : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor - Šenčur : Niko Železniki 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
13. krog 07.04.24
Škofja Loka - Medvode U14 : Britof 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Preddvor - Šenčur 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Tržič 2012 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 01.04.24
Britof : Velesovo - Šenčur U14 0 : 8 (0 : 3) zapisnik
Preddvor - Šenčur : Škofja Loka - Medvode U14 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Tržič 2012 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
11. krog 12.11.23
Tržič 2012 : Britof 6 : 1 (4 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Naklo 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Preddvor - Šenčur 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
10. krog 05.11.23
Preddvor - Šenčur : Tržič 2012 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Škofja Loka - Medvode U14 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Naklo : Britof 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo - Šenčur U14 1 : 7 (0 : 3) zapisnik
9. krog 22.10.23
Velesovo - Šenčur U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Niko Železniki 6 : 2 (4 : 1) zapisnik
Britof : Preddvor - Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Naklo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 15.10.23
Škofja Loka - Medvode U14 : Velesovo - Šenčur U14 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Preddvor - Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Britof 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Tržič 2012 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
7. krog 08.10.23
Velesovo - Šenčur U14 : Naklo 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Preddvor - Šenčur 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Tržič 2012 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
6. krog 01.10.23
Britof : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Velesovo - Šenčur U14 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Preddvor - Šenčur : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
5. krog 27.09.23
SIJ Acroni Jesenice U14 : Niko Železniki 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Preddvor - Šenčur 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Tržič 2012 : Naklo 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Britof 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
4. krog 24.09.23
Preddvor - Šenčur : Velesovo - Šenčur U14 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Naklo : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 7 (0 : 0) zapisnik
Britof : Tržič 2012 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
3. krog 17.09.23
Velesovo - Šenčur U14 : Niko Železniki 7 : 0 (6 : 0) zapisnik
Britof : Naklo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Tržič 2012 : Preddvor - Šenčur 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.23
Preddvor - Šenčur : Britof 13 : 0 (7 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Velesovo - Šenčur U14 2 : 6 (2 : 2) zapisnik
Naklo : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Tržič 2012 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 06.09.23
Velesovo - Šenčur U14 : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor - Šenčur : Naklo 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan