align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 29.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
1. Ilirija 1911 Extra-Lux 26 20 4 2 66:13 64
2. Kalcer Radomlje 26 19 5 2 61:11 62
3. Elta Izola 26 17 6 3 44:15 57
4. Šenčur 26 14 5 7 66:27 47
5. Roltek Dob 26 12 3 11 40:39 39
6. Brda 26 11 4 11 41:41 37
7. Rudar Trbovlje 26 9 4 13 26:36 31
8. Jadran Dekani 26 9 3 14 36:65 30
9. Svoboda 26 8 5 13 35:45 29
10. NOGA Britof 26 8 4 14 33:57 28
11. Šobec Lesce 26 7 5 14 29:48 26
12. Jesenice 26 6 7 13 39:59 25
13. Slovan 26 6 4 16 33:62 22
14. Ivančna Gorica 26 4 5 17 27:58 17
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 29.05.16
Jesenice : Roltek Dob 2:4 (1:4) zapisnik
Brda : Šenčur 0:5 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce : Rudar Trbovlje 3:0 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani : Kalcer Radomlje 1:9 (0:6) zapisnik
Ivančna Gorica : Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2 (0:0) zapisnik
NOGA Britof : Elta Izola 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan : Svoboda 3:4 (0:2) zapisnik
25. krog 22.05.16
Svoboda : Jesenice 2:2 (1:2) zapisnik
Roltek Dob : Jadran Dekani 0:2 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Slovan 5:1 (2:1) zapisnik
Rudar Trbovlje : NOGA Britof 2:3 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Šobec Lesce 3:2 (2:1) zapisnik
Šenčur : Ivančna Gorica 2:4 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje : Brda 2:1 (0:1) zapisnik
24. krog 18.05.16
Jadran Dekani : Brda 4:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica : Kalcer Radomlje 0:4 (0:2) zapisnik
NOGA Britof : Ilirija 1911 Extra-Lux 0:1 (0:0) zapisnik
Slovan : Rudar Trbovlje 3:1 (1:1) zapisnik
Jesenice : Elta Izola 1:2 (0:0) zapisnik
Roltek Dob : Svoboda 5:1 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce : Šenčur 2:1 (0:1) Četrtek, 19.5. ob 15.30 zapisnik
23. krog 15.05.16
Ilirija 1911 Extra-Lux : Slovan 8:1 (3:0) zapisnik
Svoboda : Jadran Dekani 0:3 (u.d.) Prekinjeno zapisnik
Elta Izola : Roltek Dob 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Jesenice 2:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje : Šobec Lesce 1:0 (0:0) zapisnik
Brda : Ivančna Gorica 2:1 (2:0) zapisnik
Šenčur : NOGA Britof 4:2 (0:1) zapisnik
22. krog 08.05.16
Jadran Dekani : Ivančna Gorica 4:2 (1:1) zapisnik
Roltek Dob : Rudar Trbovlje 0:1 (0:1) zapisnik
Svoboda : Elta Izola 3:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce : Brda 4:1 (3:0) zapisnik
NOGA Britof : Kalcer Radomlje 0:3 (0:1) zapisnik
Slovan : Šenčur 1:2 (1:0) zapisnik
Jesenice : Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2 (0:2) zapisnik
21. krog 01.05.16
Elta Izola : Jadran Dekani 2:0 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob 4:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
Brda : NOGA Britof 1:2 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica : Šobec Lesce 1:1 (0:0) Sreda, 4.5.2016 ob 18.30 zapisnik
Šenčur : Jesenice 5:1 (2:0) Sreda, 11.5.2016 ob 17.30 zapisnik
Kalcer Radomlje : Slovan 3:0 (u.d.) Odpovedano zapisnik
20. krog 24.04.16
Jesenice : Kalcer Radomlje 0:8 (0:2) zapisnik
Roltek Dob : Šenčur 2:1 (0:1) zapisnik
Svoboda : Ilirija 1911 Extra-Lux 1:1 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani : Šobec Lesce 4:1 (2:0) zapisnik
NOGA Britof : Ivančna Gorica 0:5 (0:2) zapisnik
Slovan : Brda 2:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
19. krog 17.04.16
Kalcer Radomlje : Roltek Dob 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Brda : Jesenice 1:0 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola 0:0 (0:0) zapisnik
Šenčur : Svoboda 3:2 (3:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Slovan 3:1 (2:1) zapisnik
Šobec Lesce : NOGA Britof 1:3 (1:1) zapisnik
18. krog 10.04.16
Jadran Dekani : NOGA Britof 2:2 (0:1) zapisnik
Roltek Dob : Brda 2:2 (2:1) zapisnik
Svoboda : Kalcer Radomlje 1:2 (1:1) zapisnik
Slovan : Šobec Lesce 2:2 (1:1) zapisnik
Jesenice : Ivančna Gorica 3:0 (1:0) zapisnik
Elta Izola : Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Ilirija 1911 Extra-Lux 2:0 (2:0) zapisnik
17. krog 03.04.16
Ilirija 1911 Extra-Lux : Jadran Dekani 4:0 (1:0) zapisnik
Šenčur : Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje : Elta Izola 1:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Roltek Dob 0:2 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce : Jesenice 2:4 (1:3) zapisnik
NOGA Britof : Slovan 1:0 (1:0) zapisnik
Brda : Svoboda 5:1 (2:0) zapisnik
16. krog 28.03.16
Svoboda : Ivančna Gorica 1:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Brda 3:1 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani : Slovan 1:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob : Šobec Lesce 3:0 (2:0) zapisnik
Jesenice : NOGA Britof 2:2 (0:2) zapisnik
Rudar Trbovlje : Kalcer Radomlje 0:5 (0:2) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
15. krog 20.03.16
Kalcer Radomlje : Ilirija 1911 Extra-Lux 2:0 (0:0) zapisnik
Brda : Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur : Jadran Dekani 5:0 (2:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Elta Izola 0:5 (0:2) zapisnik
Šobec Lesce : Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof : Roltek Dob 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan : Jesenice 4:1 (1:1) zapisnik
14. krog 13.03.16
Roltek Dob : Slovan 1:1 (0:1) zapisnik
Svoboda : NOGA Britof 3:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Šobec Lesce 2:0 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brda 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur : Kalcer Radomlje 0:2 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani : Jesenice 2:1 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica 1:1 (1:0) zapisnik
13. krog 15.11.15
Svoboda : Slovan 0:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje : Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur : Brda 1:1 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux : Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Šobec Lesce 0:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola : NOGA Britof 1:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob : Jesenice 2:1 (1:1) zapisnik
12. krog 08.11.15
Brda : Kalcer Radomlje 2:2 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani : Roltek Dob 1:1 (0:0) zapisnik
Jesenice : Svoboda 1:1 (1:0) zapisnik
Slovan : Elta Izola 0:5 (0:4) zapisnik
NOGA Britof : Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Šenčur 1:1 (1:1) zapisnik
Šobec Lesce : Ilirija Extra-Lux 0:7 (0:1) zapisnik
11. krog 31.10.15
Elta Izola : Jesenice 0:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje : Ivančna Gorica 4:0 (1:0) zapisnik
Brda : Jadran Dekani 4:0 (3:0) zapisnik
Šenčur : Šobec Lesce 3:1 (2:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux : NOGA Britof 8:0 (1:0) zapisnik
Svoboda : Roltek Dob 3:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Slovan 2:0 (2:0) Sreda, 4.11. ob 14.30 zapisnik
10. krog 25.10.15
Jadran Dekani : Svoboda 2:1 (1:1) zapisnik
Roltek Dob : Elta Izola 0:2 (0:2) zapisnik
Jesenice : Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Slovan : Ilirija Extra-Lux 0:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof : Šenčur 1:8 (1:4) zapisnik
Šobec Lesce : Kalcer Radomlje 0:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Brda 0:1 (0:0) zapisnik
9. krog 18.10.15
Brda : Šobec Lesce 1:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Jadran Dekani 2:4 (2:1) zapisnik
Kalcer Radomlje : NOGA Britof 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur : Slovan 3:0 (1:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux : Jesenice 4:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Roltek Dob 1:3 (0:3) zapisnik
Elta Izola : Svoboda 2:0 (0:0) zapisnik
8. krog 11.10.15
Jadran Dekani : Elta Izola 2:3 (1:1) zapisnik
Svoboda : Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob : Ilirija Extra-Lux 0:2 (0:0) zapisnik
Jesenice : Šenčur 1:6 (0:3) zapisnik
Slovan : Kalcer Radomlje 2:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof : Brda 0:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce : Ivančna Gorica 1:1 (1:0) zapisnik
7. krog 04.10.15
Kalcer Radomlje : Jesenice 1:1 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce : Jadran Dekani 4:1 (2:1) zapisnik
Ivančna Gorica : NOGA Britof 1:5 (0:1) zapisnik
Brda : Slovan 5:1 (2:1) zapisnik
Šenčur : Roltek Dob 4:1 (2:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux : Svoboda 3:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Elta Izola 3:0 (0:0) zapisnik
6. krog 27.09.15
Svoboda : Šenčur 0:4 (0:1) zapisnik
Elta Izola : Ilirija Extra-Lux 1:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob : Kalcer Radomlje 0:1 (0:1) zapisnik
Jesenice : Brda 3:3 (2:0) zapisnik
Slovan : Ivančna Gorica 1:1 (0:0) zapisnik
NOGA Britof : Šobec Lesce 0:0 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani : Rudar Trbovlje 2:2 (0:1) Sobota, 21.11. ob 14.00 v ŠP Dekani zapisnik
5. krog 20.09.15
Brda : Roltek Dob 1:2 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje : Svoboda 2:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof : Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica : Jesenice 2:0 (2:0) zapisnik
Šenčur : Elta Izola 2:2 (1:2) zapisnik
Ilirija Extra-Lux : Rudar Trbovlje 4:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce : Slovan 2:0 (0:0) Sreda, 30.9.2015 ob 16.30 zapisnik
4. krog 13.09.15
Svoboda : Brda 1:2 (0:2) zapisnik
Roltek Dob : Ivančna Gorica 4:1 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani : Ilirija Extra-Lux 0:1 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Kalcer Radomlje 0:0 (0:0) zapisnik
Jesenice : Šobec Lesce 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan : NOGA Britof 3:1 (1:0) zapisnik
3. krog 06.09.15
Brda : Elta Izola 0:1 (0:1) zapisnik
Slovan : Jadran Dekani 6:0 (3:0) zapisnik
NOGA Britof : Jesenice 3:4 (1:1) zapisnik
Šobec Lesce : Roltek Dob 1:3 (0:2) zapisnik
Ivančna Gorica : Svoboda 1:2 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje : Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Šenčur : Ilirija Extra-Lux 0:0 (0:0) zapisnik
2. krog 30.08.15
Svoboda : Šobec Lesce 4:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob : NOGA Britof 3:2 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani : Šenčur 0:4 (0:2) zapisnik
Ilirija Extra-Lux : Kalcer Radomlje 2:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje : Brda 0:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola : Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Jesenice : Slovan 5:0 (1:0) zapisnik
1. krog 26.08.15
Jesenice : Jadran Dekani 4:1 (2:1) zapisnik
Slovan : Roltek Dob 1:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof : Svoboda 1:2 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce : Elta Izola 0:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje 0:3 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje : Šenčur 0:0 (0:0) zapisnik
Brda : Ilirija Extra-Lux 2:3 (1:2) Sreda, 9.9.2015 ob 17.30 zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan