align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 29.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
1. Ilirija 1911 Extra-Lux 26 20 4 2 66:13 64
2. Kalcer Radomlje 26 19 5 2 61:11 62
3. Elta Izola 26 17 6 3 44:15 57
4. Šenčur 26 14 5 7 66:27 47
5. Roltek Dob 26 12 3 11 40:39 39
6. Brda 26 11 4 11 41:41 37
7. Rudar Trbovlje 26 9 4 13 26:36 31
8. Jadran Dekani 26 9 3 14 36:65 30
9. Svoboda 26 8 5 13 35:45 29
10. NOGA Britof 26 8 4 14 33:57 28
11. Šobec Lesce 26 7 5 14 29:48 26
12. Jesenice 26 6 7 13 39:59 25
13. Slovan 26 6 4 16 33:62 22
14. Ivančna Gorica 26 4 5 17 27:58 17
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 29.05.16
Jesenice:Roltek Dob 2:4 (1:4) zapisnik
Brda:Šenčur 0:5 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Rudar Trbovlje 3:0 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Kalcer Radomlje 1:9 (0:6) zapisnik
Ivančna Gorica:Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Elta Izola 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Svoboda 3:4 (0:2) zapisnik
25. krog 22.05.16
Svoboda:Jesenice 2:2 (1:2) zapisnik
Roltek Dob:Jadran Dekani 0:2 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Slovan 5:1 (2:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:NOGA Britof 2:3 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Šobec Lesce 3:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Ivančna Gorica 2:4 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Brda 2:1 (0:1) zapisnik
24. krog 18.05.16
Jadran Dekani:Brda 4:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kalcer Radomlje 0:4 (0:2) zapisnik
NOGA Britof:Ilirija 1911 Extra-Lux 0:1 (0:0) zapisnik
Slovan:Rudar Trbovlje 3:1 (1:1) zapisnik
Jesenice:Elta Izola 1:2 (0:0) zapisnik
Roltek Dob:Svoboda 5:1 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Šenčur 2:1 (0:1) Četrtek, 19.5. ob 15.30 zapisnik
23. krog 15.05.16
Ilirija 1911 Extra-Lux:Slovan 8:1 (3:0) zapisnik
Svoboda:Jadran Dekani 0:3 (u.d.) Prekinjeno zapisnik
Elta Izola:Roltek Dob 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jesenice 2:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Šobec Lesce 1:0 (0:0) zapisnik
Brda:Ivančna Gorica 2:1 (2:0) zapisnik
Šenčur:NOGA Britof 4:2 (0:1) zapisnik
22. krog 08.05.16
Jadran Dekani:Ivančna Gorica 4:2 (1:1) zapisnik
Roltek Dob:Rudar Trbovlje 0:1 (0:1) zapisnik
Svoboda:Elta Izola 3:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Brda 4:1 (3:0) zapisnik
NOGA Britof:Kalcer Radomlje 0:3 (0:1) zapisnik
Slovan:Šenčur 1:2 (1:0) zapisnik
Jesenice:Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2 (0:2) zapisnik
21. krog 01.05.16
Elta Izola:Jadran Dekani 2:0 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Roltek Dob 4:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
Brda:NOGA Britof 1:2 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Šobec Lesce 1:1 (0:0) Sreda, 4.5.2016 ob 18.30 zapisnik
Šenčur:Jesenice 5:1 (2:0) Sreda, 11.5.2016 ob 17.30 zapisnik
Kalcer Radomlje:Slovan 3:0 (u.d.) Odpovedano zapisnik
20. krog 24.04.16
Jesenice:Kalcer Radomlje 0:8 (0:2) zapisnik
Roltek Dob:Šenčur 2:1 (0:1) zapisnik
Svoboda:Ilirija 1911 Extra-Lux 1:1 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Šobec Lesce 4:1 (2:0) zapisnik
NOGA Britof:Ivančna Gorica 0:5 (0:2) zapisnik
Slovan:Brda 2:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
19. krog 17.04.16
Kalcer Radomlje:Roltek Dob 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Brda:Jesenice 1:0 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Elta Izola 0:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:Svoboda 3:2 (3:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Slovan 3:1 (2:1) zapisnik
Šobec Lesce:NOGA Britof 1:3 (1:1) zapisnik
18. krog 10.04.16
Jadran Dekani:NOGA Britof 2:2 (0:1) zapisnik
Roltek Dob:Brda 2:2 (2:1) zapisnik
Svoboda:Kalcer Radomlje 1:2 (1:1) zapisnik
Slovan:Šobec Lesce 2:2 (1:1) zapisnik
Jesenice:Ivančna Gorica 3:0 (1:0) zapisnik
Elta Izola:Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ilirija 1911 Extra-Lux 2:0 (2:0) zapisnik
17. krog 03.04.16
Ilirija 1911 Extra-Lux:Jadran Dekani 4:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Elta Izola 1:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Roltek Dob 0:2 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Jesenice 2:4 (1:3) zapisnik
NOGA Britof:Slovan 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Svoboda 5:1 (2:0) zapisnik
16. krog 28.03.16
Svoboda:Ivančna Gorica 1:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Brda 3:1 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani:Slovan 1:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Šobec Lesce 3:0 (2:0) zapisnik
Jesenice:NOGA Britof 2:2 (0:2) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kalcer Radomlje 0:5 (0:2) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
15. krog 20.03.16
Kalcer Radomlje:Ilirija 1911 Extra-Lux 2:0 (0:0) zapisnik
Brda:Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Jadran Dekani 5:0 (2:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Elta Izola 0:5 (0:2) zapisnik
Šobec Lesce:Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Roltek Dob 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan:Jesenice 4:1 (1:1) zapisnik
14. krog 13.03.16
Roltek Dob:Slovan 1:1 (0:1) zapisnik
Svoboda:NOGA Britof 3:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Šobec Lesce 2:0 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Brda 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Kalcer Radomlje 0:2 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Jesenice 2:1 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 1:1 (1:0) zapisnik
13. krog 15.11.15
Svoboda:Slovan 0:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Brda 1:1 (0:0) zapisnik
Ilirija 1911 Extra-Lux:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šobec Lesce 0:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola:NOGA Britof 1:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Jesenice 2:1 (1:1) zapisnik
12. krog 08.11.15
Brda:Kalcer Radomlje 2:2 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani:Roltek Dob 1:1 (0:0) zapisnik
Jesenice:Svoboda 1:1 (1:0) zapisnik
Slovan:Elta Izola 0:5 (0:4) zapisnik
NOGA Britof:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šenčur 1:1 (1:1) zapisnik
Šobec Lesce:Ilirija Extra-Lux 0:7 (0:1) zapisnik
11. krog 31.10.15
Elta Izola:Jesenice 0:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ivančna Gorica 4:0 (1:0) zapisnik
Brda:Jadran Dekani 4:0 (3:0) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 3:1 (2:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:NOGA Britof 8:0 (1:0) zapisnik
Svoboda:Roltek Dob 3:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Slovan 2:0 (2:0) Sreda, 4.11. ob 14.30 zapisnik
10. krog 25.10.15
Jadran Dekani:Svoboda 2:1 (1:1) zapisnik
Roltek Dob:Elta Izola 0:2 (0:2) zapisnik
Jesenice:Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Ilirija Extra-Lux 0:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Šenčur 1:8 (1:4) zapisnik
Šobec Lesce:Kalcer Radomlje 0:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Brda 0:1 (0:0) zapisnik
9. krog 18.10.15
Brda:Šobec Lesce 1:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Jadran Dekani 2:4 (2:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:NOGA Britof 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Slovan 3:0 (1:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Jesenice 4:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Roltek Dob 1:3 (0:3) zapisnik
Elta Izola:Svoboda 2:0 (0:0) zapisnik
8. krog 11.10.15
Jadran Dekani:Elta Izola 2:3 (1:1) zapisnik
Svoboda:Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Ilirija Extra-Lux 0:2 (0:0) zapisnik
Jesenice:Šenčur 1:6 (0:3) zapisnik
Slovan:Kalcer Radomlje 2:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Brda 0:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Ivančna Gorica 1:1 (1:0) zapisnik
7. krog 04.10.15
Kalcer Radomlje:Jesenice 1:1 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Jadran Dekani 4:1 (2:1) zapisnik
Ivančna Gorica:NOGA Britof 1:5 (0:1) zapisnik
Brda:Slovan 5:1 (2:1) zapisnik
Šenčur:Roltek Dob 4:1 (2:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Svoboda 3:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Elta Izola 3:0 (0:0) zapisnik
6. krog 27.09.15
Svoboda:Šenčur 0:4 (0:1) zapisnik
Elta Izola:Ilirija Extra-Lux 1:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Kalcer Radomlje 0:1 (0:1) zapisnik
Jesenice:Brda 3:3 (2:0) zapisnik
Slovan:Ivančna Gorica 1:1 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Šobec Lesce 0:0 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Rudar Trbovlje 2:2 (0:1) Sobota, 21.11. ob 14.00 v ŠP Dekani zapisnik
5. krog 20.09.15
Brda:Roltek Dob 1:2 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Svoboda 2:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Jesenice 2:0 (2:0) zapisnik
Šenčur:Elta Izola 2:2 (1:2) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Rudar Trbovlje 4:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Slovan 2:0 (0:0) Sreda, 30.9.2015 ob 16.30 zapisnik
4. krog 13.09.15
Svoboda:Brda 1:2 (0:2) zapisnik
Roltek Dob:Ivančna Gorica 4:1 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani:Ilirija Extra-Lux 0:1 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Kalcer Radomlje 0:0 (0:0) zapisnik
Jesenice:Šobec Lesce 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:NOGA Britof 3:1 (1:0) zapisnik
3. krog 06.09.15
Brda:Elta Izola 0:1 (0:1) zapisnik
Slovan:Jadran Dekani 6:0 (3:0) zapisnik
NOGA Britof:Jesenice 3:4 (1:1) zapisnik
Šobec Lesce:Roltek Dob 1:3 (0:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Svoboda 1:2 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Šenčur:Ilirija Extra-Lux 0:0 (0:0) zapisnik
2. krog 30.08.15
Svoboda:Šobec Lesce 4:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:NOGA Britof 3:2 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani:Šenčur 0:4 (0:2) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Kalcer Radomlje 2:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Brda 0:1 (0:0) zapisnik
Elta Izola:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Jesenice:Slovan 5:0 (1:0) zapisnik
1. krog 26.08.15
Jesenice:Jadran Dekani 4:1 (2:1) zapisnik
Slovan:Roltek Dob 1:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Svoboda 1:2 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Elta Izola 0:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 0:3 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Šenčur 0:0 (0:0) zapisnik
Brda:Ilirija Extra-Lux 2:3 (1:2) Sreda, 9.9.2015 ob 17.30 zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan