align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 18.09.18 ob 18:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI 1. krog  
19.09.18 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:Pahulje Erazem   1S:Krsnik Luka   2S:Eržen Tjaž  
20.09.18 ob 16.30 Škofja Loka-Medvode : Žiri Medvode   Stadion ob Sori, Medvode
GS:Celjer Tilen   1S:Flajnik Bine   2S:Arvaj Martin  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani 2. krog  
19.09.18 ob 16.30 Visoko : Britof Visoko   Športni park Visoko
GS:Žnidaršič Žiga   1S:Brezar Davor   2S:Gerkman Borut   D:Tivold Štefan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani 4. krog  
22.09.18 ob 16.30 Visoko : Preddvor Visoko   Športni park Visoko
GS:Kajtazović Nejc   1S:Ovnik Mihael   2S:Oblak Tomaž   D:Šink Jaka
22.09.18 ob 16.30 Niko Železniki : Britof Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Jerič Anže   1S:Bohinc Urban   2S:Rupnik Stanislav   D:Rešek Edo
22.09.18 ob 16.30 Škofja Loka : Šobec Lesce Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:Žnidaršič Andrej   1S:Beton Uroš   2S:Pratljačić Anto   D:Jaklič Darko
22.09.18 ob 16.30 Zarica Kranj : Bitnje dobrozasenci.si Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:Bavrlić Dejan   1S:Močnik Perič Aleš   2S:Gregorc Jan   D:Mitrovič Milan
22.09.18 ob 16.30 Bohinj : Velesovo Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Celjer Tilen   1S:Manojlović Dejan   2S:Zašev Venco   D:Antolin Rudi
22.09.18 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Polet Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:Šmajc David   1S:Lazarević Mile   2S:Jerič Jaka   D:Krebs Roman
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani 5. krog  
29.09.18 ob 16.00 Polet : Visoko Sveti Duh   Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Velesovo : SIJ Acroni Jesenice Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Bitnje dobrozasenci.si : Bohinj Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Šobec Lesce : Zarica Kranj Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Britof : Škofja Loka Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
29.09.18 ob 16.00 Preddvor : Niko Železniki Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 4. krog  
23.09.18 ob 16.30 Bled-Naklo : Škofja Loka-Medvode Naklo   Igrišče Naklo
GS:Blatnik Just   1S:Gregorc Jan   2S:Grujič Stanimir  
23.09.18 ob 16.30 Niko Železniki : Šobec Lesce Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Šmid Klavdij   1S:Močnik Perič Aleš   2S:Ovnik Mihael  
23.09.18 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:Zupan Žiga   1S:Damjanovič Alen   2S:Eržen Tjaž  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 5. krog  
30.09.18 ob 16.00 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
30.09.18 ob 16.00 Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki Medvode   Stadion ob Sori, Medvode
GS:        
30.09.18 ob 16.00 Žiri : Bled-Naklo Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Kadeti 4. krog  
22.09.18 ob 10.00 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:Manojlović Dejan   1S:Lazarević Mile   2S:Simijonov Roberto  
22.09.18 ob 10.00 Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj Godešič   Nogometni center Prod Godešič
GS:Šiljak Vanja   1S:Žagar Grega   2S:Debeljak Gal  
22.09.18 ob 10.00 Britof : Visoko-Preddvor Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Jerič Jaka   1S:Grujič Stanimir   2S:Flajnik Bine  
22.09.18 ob 10.00 Tržič 2012-Naklo : Zarica Kranj Naklo   Igrišče Naklo
GS:Damjanovič Alen   1S:Eržen Tjaž   2S:Arvaj Martin  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Kadeti 5. krog  
29.09.18 ob 10.00 Zarica Kranj : Šobec Lesce Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Visoko-Preddvor : Tržič 2012-Naklo Visoko   Športni park Visoko
GS:        
29.09.18 ob 10.00 Sava Kranj : Britof Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
29.09.18 ob 10.00 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. GNL - Starejši dečki U15 3. krog  
25.09.18 ob 17.30 Zarica Kranj : Triglav Domplan Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. GNL - Starejši dečki U15 4. krog  
19.09.18 ob 17.00 Šobec Lesce : Triglav Domplan Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:Lazarević Mile   1S:Simijonov Roberto     
19.09.18 ob 17.00 Šenčur : Zarica Kranj Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Žagar Grega   1S:Ovnik Mihael     
20.09.18 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Manojlović Dejan   1S:Zašev Venco     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. GNL - Starejši dečki U15 5. krog  
23.09.18 ob 09.30 Triglav Domplan : Šenčur Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Jerič Jaka   1S:Florjančič Karin     
23.09.18 ob 10.00 Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:Habuš Žan   1S:Jamnik Manca     
23.09.18 ob 10.00 Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.
GS:Šmid Klavdij   1S:Oblak Tomaž     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. GNL - Starejši dečki U15 6. krog  
30.09.18 ob 10.00 Šobec Lesce : Šenčur Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. GNL - Starejši dečki U15 4. krog  
19.09.18 ob 17.00 Žiri-Ledine : Škofja Loka-Medvode U14 Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Jamnik Jure   1S:Mahmutovič Emma     
19.09.18 ob 17.00 Sava Kranj : Tržič 2012-Naklo Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:Arvaj Martin   1S:Florjančič Karin     
19.09.18 ob 17.00 Zarica Kranj U14 : KOV Jesenice Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:Jerič Jaka   1S:Buzadžija Bojan     
19.09.18 ob 18.00 Triglav Domplan-beli : Triglav Domplan-bordo Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Šmid Klavdij   1S:Debeljak Gal     
20.09.18 ob 17.00 Šenčur U14 : Niko Železniki Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Eržen Tjaž   1S:Vreček Bor     
26.09.18 ob 17.00 Preddvor-Visoko : Bled-Bohinj Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. GNL - Starejši dečki U15 5. krog  
23.09.18 ob 10.00 KOV Jesenice : Preddvor-Visoko Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Simijonov Roberto   1S:Lazarević Mile     
23.09.18 ob 10.00 Niko Železniki : Zarica Kranj U14 Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Šiljak Vanja   1S:Mahmutovič Emma     
23.09.18 ob 10.00 Tržič 2012-Naklo : Triglav Domplan-beli Naklo   Igrišče Naklo
GS:Eržen Tjaž   1S:Flajnik Bine     
23.09.18 ob 10.00 Škofja Loka-Medvode U14 : Sava Kranj Godešič   Nogometni center Prod Godešič
GS:Buzadžija Bojan   1S:Jamnik Jure     
23.09.18 ob 10.00 Bled-Bohinj : Žiri-Ledine Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:Debeljak Gal   1S:Žagar Grega     
24.09.18 ob 16.30 Triglav Domplan-bordo : Šenčur U14 Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Arvaj Martin   1S:Debeljak Gal     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. GNL - Starejši dečki U15 6. krog  
30.09.18 ob 10.00 Preddvor-Visoko : Žiri-Ledine Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Sava Kranj : Bled-Bohinj Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Triglav Domplan-beli : Škofja Loka-Medvode U14 Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Šenčur U14 : Tržič 2012-Naklo Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
30.09.18 ob 10.00 Zarica Kranj U14 : Triglav Domplan-bordo Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
30.09.18 ob 10.00 KOV Jesenice : Niko Železniki Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - skupina A 3. krog  
22.09.18 ob 10.00 KOV Jesenice : Šobec Lesce Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:Rebec Jan        
22.09.18 ob 13.00 Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:Jamnik Manca        
24.09.18 ob 18.00 Triglav Domplan-bordo : Šenčur Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Florjančič Karin        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - skupina A 4. krog  
26.09.18 ob 17.30 Sava Kranj : Šobec Lesce Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
26.09.18 ob 17.30 Šenčur : KOV Jesenice Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
26.09.18 ob 17.30 Škofja Loka-Medvode : Triglav Domplan-bordo Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - skupina A 5. krog  
29.09.18 ob 12.30 Triglav Domplan-bordo : Sava Kranj Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
29.09.18 ob 12.30 KOV Jesenice : Škofja Loka-Medvode Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Šobec Lesce : Šenčur Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - skupina B 3. krog  
22.09.18 ob 10.00 Bitnje dobrozasenci.si : Bohinj Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:Buzadžija Bojan        
22.09.18 ob 10.00 Niko Železniki : Zarica Kranj Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Jamnik Jure        
22.09.18 ob 11.00 Žiri : Britof Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Bohinc Urban        
22.09.18 ob 13.00 Tržič 2012-Naklo : Bled Naklo   Igrišče Naklo
GS:Eržen Tjaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - skupina B 4. krog  
29.09.18 ob 12.30 Bled : Niko Železniki Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Bohinj : Tržič 2012-Naklo Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Britof : Bitnje dobrozasenci.si Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Preddvor-Visoko : Žiri Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 3. krog  
22.09.18 ob 10.30 Šobec Lesce U12 : Triglav Podgorje-beli U12 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce - pomožno igrišče
GS:Antolič Jean        
22.09.18 ob 12.00 Triglav Podgorje-bordo U12 : Škofja Loka-Medvode U12 Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:Rupnik Stanislav        
25.09.18 ob 17.00 Šenčur U12 : Tržič 2012 Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Oblak Tomaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 4. krog  
26.09.18 ob 17.30 Triglav Podgorje-beli U12 : Tržič 2012 Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
26.09.18 ob 17.30 Škofja Loka-Medvode U12 : Šenčur U12 Medvode   Stadion ob Sori, Medvode
GS:        
26.09.18 ob 17.30 Šobec Lesce U12 : Triglav Podgorje-bordo U12 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 5. krog  
29.09.18 ob 12.30 Triglav Podgorje-bordo U12 : Triglav Podgorje-beli U12 Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Šenčur U12 : Šobec Lesce U12 Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
29.09.18 ob 12.30 Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode U12 Naklo   Igrišče Naklo
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina A 3. krog  
21.09.18 ob 17.30 Bohinj : Šobec Lesce   
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Triglav Podgorje-bordo : KOV Jesenice Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Bled : Naklo   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina A 4. krog  
25.09.18 ob 17.30 Šobec Lesce : Naklo   
GS:        
25.09.18 ob 17.30 KOV Jesenice : Bled Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Bohinj : Triglav Podgorje-bordo   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina A 5. krog  
28.09.18 ob 17.00 Triglav Podgorje-bordo : Šobec Lesce Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Bled : Bohinj   
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Naklo : KOV Jesenice   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 1. krog  
07.09.18 ob 17.30 Britof : Triglav Domplan-bordo Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 2. krog  
14.09.18 ob 17.30 Britof : Žiri Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 3. krog  
21.09.18 ob 17.30 Žiri : Triglav Domplan-bordo   
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Šenčur : Britof   
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Niko Železniki : Škofja Loka Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 4. krog  
25.09.18 ob 17.30 Triglav Domplan-bordo : Škofja Loka Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Britof : Niko Železniki   
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Žiri : Šenčur   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 5. krog  
28.09.18 ob 17.00 Šenčur : Triglav Domplan-bordo   
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Niko Železniki : Žiri Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Škofja Loka : Britof Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina C 2. krog  
19.09.18 ob 17.30 Velesovo : Sava Kranj Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina C 3. krog  
21.09.18 ob 17.30 Bitnje : Velesovo Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Zarica Kranj : Tržič 2012 Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Sava Kranj : Preddvor-Visoko Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina C 4. krog  
25.09.18 ob 17.30 Velesovo : Preddvor-Visoko   
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Tržič 2012 : Sava Kranj   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina C 5. krog  
28.09.18 ob 17.00 Zarica Kranj : Velesovo Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Sava Kranj : Bitnje Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Preddvor-Visoko : Tržič 2012 Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 3. krog  
21.09.18 ob 17.30 Šobec Lesce U10 : Škofja Loka U10 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
21.09.18 ob 17.30 Triglav Podgorje-bordo U10 : Žirovnica-Bled Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
21.09.18 ob 17.30 ŽNK Cerklje U11 : Tržič 2012 Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
21.09.18 ob 17.30 KOV Jesenice U10 : Šenčur U10   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 4. krog  
25.09.18 ob 17.30 Škofja Loka U10 : Šenčur U10 Sveti Duh   Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Tržič 2012 : KOV Jesenice U10   
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Žirovnica-Bled : ŽNK Cerklje U11 Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
25.09.18 ob 17.30 Šobec Lesce U10 : Triglav Podgorje-bordo U10 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 5. krog  
28.09.18 ob 17.00 Triglav Podgorje-bordo U10 : Škofja Loka U10 Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
28.09.18 ob 17.00 ŽNK Cerklje U11 : Šobec Lesce U10 Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
28.09.18 ob 17.00 KOV Jesenice U10 : Žirovnica-Bled   
GS:        
28.09.18 ob 17.00 Šenčur U10 : Tržič 2012   
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan