align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 25.05.22
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev za prvaka
1. Visoko 20 15 2 3 80:20 47
2. Bled-Bohinj Hirter 20 12 5 3 53:20 41
3. Zarica Kranj 20 11 2 7 36:30 35
4. Velesovo-Cerklje 20 10 3 7 43:24 33
5. Britof 20 9 5 6 49:44 32
6. Niko Železniki 20 8 4 8 36:44 28
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev od 7. do 13.mesta
1. SIJ Acroni Jesenice 19 10 3 6 55:40 33
2. Polet 19 7 3 9 43:39 24
3. Preddvor 19 7 2 10 46:41 23
4. Bitnje 19 5 4 10 28:49 19
5. Kondor Godešič 18 4 5 9 28:56 17
6. Kranjska Gora 19 3 4 12 22:77 13
7. Naklo 19 1 6 12 28:63 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 25.05.22
Niko Železniki:Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Naklo 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Velesovo-Cerklje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
20. krog 21.05.22
Velesovo-Cerklje:Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj Hirter 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Polet 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
19. krog 18.05.22
SIJ Acroni Jesenice:Kranjska Gora 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Britof 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Bitnje:Preddvor 1 : 5 (1 : 4) zapisnik
Polet:Naklo 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
18. krog 14.05.22
Bled-Bohinj Hirter:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 2 : 8 (0 : 3) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Britof 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
Kranjska Gora:Bitnje 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
17. krog 07.05.22
Visoko:Velesovo-Cerklje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje:Naklo 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor:Kranjska Gora 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj Hirter 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Kondor Godešič 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
16. krog 27.04.22
Naklo:Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Bitnje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Polet:SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Niko Železniki 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
15. krog 23.04.22
Visoko:Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bitnje:Polet 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo-Cerklje 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Naklo 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
Preddvor:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
14. krog 16.04.22
Zarica Kranj:Velesovo-Cerklje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Polet:Preddvor 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Kranjska Gora 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
13. krog 02.04.22
Bled-Bohinj Hirter:Niko Železniki 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Bitnje:Polet 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Britof 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
Naklo:Visoko 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor:Velesovo-Cerklje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
12. krog 26.03.22
Niko Železniki:Bitnje 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Visoko:Preddvor 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Naklo 7 : 4 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Kondor Godešič 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Naklo:Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Kranjska Gora 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bitnje:Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor:Polet 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 30.10.21
Niko Železniki:Preddvor 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Visoko:Velesovo-Cerklje 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Bled-Bohinj Hirter 1 : 8 (1 : 4) zapisnik
Britof:Bitnje 6 : 4 (4 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Naklo 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet:Kondor Godešič 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
9. krog 23.10.21
Bitnje:Kranjska Gora 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Polet 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Naklo:Britof 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Kondor Godešič:Niko Železniki 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 16.10.21
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Kondor Godešič 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Naklo 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo-Cerklje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
7. krog 09.10.21
Bitnje:Bled-Bohinj Hirter 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor:Kranjska Gora 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Zarica Kranj 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 1 : 7 (1 : 4) zapisnik
6. krog 02.10.21
Zarica Kranj:Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Preddvor 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Britof:Velesovo-Cerklje 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora:Kondor Godešič 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Polet 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Naklo 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.21
Velesovo-Cerklje:Kranjska Gora 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor:Bled-Bohinj Hirter 2 : 7 (2 : 5) zapisnik
Naklo:Bitnje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Polet:Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 18.09.21
Zarica Kranj:Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Visoko 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Velesovo-Cerklje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bitnje:Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Polet 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Kondor Godešič 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 11.09.21
Velesovo-Cerklje:Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Bitnje 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko:SIJ Acroni Jesenice 12 : 1 (4 : 0) zapisnik
Polet:Kranjska Gora 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Naklo 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
2. krog 04.09.21
SIJ Acroni Jesenice:Polet 5 : 2 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Niko Železniki 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje:Velesovo-Cerklje 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Visoko 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
1. krog 28.08.21
Visoko:Bitnje 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Naklo 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Kranjska Gora 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet:Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
21. krog 25.05.22
Niko Železniki : Britof 4 : 0
Kranjska Gora : Naklo 4 : 2
Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 1 : 0
Visoko : Zarica Kranj 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0
Polet : Preddvor 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales