align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 07.11.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Domplan - bordo 11 11 0 0 87:0 33
2. Britof B 11 8 2 1 46:12 26
3. Šenčur 11 8 1 2 23:10 25
4. Škofja Loka A 11 7 1 3 64:22 22
5. Niko Železniki 11 7 0 4 24:24 21
6. Zarica Kranj 1 11 3 3 5 25:23 12
7. Triglav Domplan-beli 11 4 0 7 12:41 12
8. Velesovo 11 3 1 7 15:52 10
9. Šenčur-Visoko 11 3 0 8 15:38 9
10. Škofja Loka B 11 3 0 8 6:37 9
11. Sava Kranj 11 2 1 8 16:36 7
12. Žiri 11 2 1 8 10:48 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 07.11.15
Britof B:Zarica Kranj 1 2:2 (1:1) zapisnik
Velesovo:Triglav Domplan-beli 2:3 (1:1) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Niko Železniki 10:0 (3:0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 0:5 (0:3) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka B 1:0 (0:0) zapisnik
Škofja Loka A:Šenčur-Visoko 5:1 (4:1) zapisnik
10. krog 24.10.15
Šenčur-Visoko:Šenčur 0:2 (0:0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Škofja Loka A 0:7 (0:4) zapisnik
Škofja Loka B:Žiri 0:3 (0:3) zapisnik
Niko Železniki:Britof B 1:2 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan - bordo 0:6 (0:3) zapisnik
Velesovo:Zarica Kranj 1 1:1 (0:1) zapisnik
9. krog 17.10.15
Škofja Loka A:Velesovo 9:3 (5:1) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 1 3:2 (1:0) zapisnik
Britof B:Sava Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Škofja Loka B 13:0 (7:0) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan-beli 1:0 (1:0) Torek, 20.10. ob 17.00 zapisnik
Žiri:Šenčur-Visoko 0:1 (0:1) Sreda, 21.10. ob 17.00 v Žireh zapisnik
8. krog 10.10.15
Šenčur-Visoko:Triglav Domplan - bordo 0:13 (0:7) zapisnik
Škofja Loka B:Britof B 0:4 (0:2) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Žiri 1:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 0:2 (0:1) zapisnik
Velesovo:Šenčur 0:5 (0:1) Torek, 13.10. ob 17.00 v Velesovem zapisnik
Zarica Kranj 1:Škofja Loka A 3:3 (2:2) Sreda, 21.10. ob 17.00 na Svetem Duhu zapisnik
7. krog 03.10.15
Sava Kranj:Zarica Kranj 1 0:3 (0:1) zapisnik
Žiri:Velesovo 1:2 (0:2) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka A 2:0 (2:0) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Triglav Domplan-beli 5:0 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka B 1:0 (0:0) zapisnik
Britof B:Šenčur-Visoko 2:1 (2:1) zapisnik
6. krog 30.09.15
Šenčur-Visoko:Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Škofja Loka A:Žiri 11:0 (5:0) zapisnik
Škofja Loka B:Sava Kranj 3:0 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj 1:Šenčur 0:2 (0:0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Britof B 0:11 (0:4) zapisnik
Velesovo:Triglav Domplan - bordo 0:10 (0:5) zapisnik
5. krog 26.09.15
Škofja Loka B:Zarica Kranj 1 1:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Šenčur 3:3 (1:1) zapisnik
Britof B:Velesovo 6:1 (3:1) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur-Visoko 0:4 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan-beli 5:2 (3:1) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Škofja Loka A 8:0 (6:0) Sreda, 7.10. ob 17.00 v Tenetišah zapisnik
4. krog 19.09.15
Škofja Loka A:Britof B 0:4 (0:1) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan - bordo 0:2 (0:0) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 0:4 (0:1) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Sava Kranj 3:2 (1:2) zapisnik
Šenčur-Visoko:Škofja Loka B 2:0 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj 1:Žiri 2:3 (0:0) zapisnik
3. krog 16.09.15
Sava Kranj:Velesovo 9:0 (5:0) zapisnik
Šenčur-Visoko:Zarica Kranj 1 2:6 (1:2) zapisnik
Škofja Loka B:Triglav Domplan-beli 2:0 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka A 1:5 (0:2) zapisnik
Britof B:Šenčur 3:1 (2:1) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Žiri 8:0 (1:0) Torek, 22.9. ob 17.00 v Tenetišah zapisnik
2. krog 12.09.15
Škofja Loka A:Sava Kranj 12:0 (5:0) zapisnik
Žiri:Britof B 0:12 (0:5) zapisnik
Šenčur:Niko Železniki 3:2 (2:1) zapisnik
Velesovo:Škofja Loka B 1:0 (0:0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Šenčur-Visoko 3:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj 1:Triglav Domplan - bordo 0:6 (0:5) zapisnik
1. krog 05.09.15
Triglav Domplan-beli:Zarica Kranj 1 0:6 (0:1) zapisnik
Škofja Loka B:Škofja Loka A 0:12 (0:3) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 0:3 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Žiri 3:0 (2:0) zapisnik
Šenčur-Visoko:Velesovo 4:5 (2:1) Ponedeljek, 7.9. ob 18.00 zapisnik
Britof B:Triglav Domplan - bordo 0:6 (0:2) Preloženo zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan