align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 9. krog 03.06.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šenčur U12 9 7 2 0 31:6 23
2. Velesovo 9 7 1 1 48:10 22
3. Škofja Loka U12 9 6 1 2 40:12 19
4. Triglav Domplan-beli 9 6 0 3 39:10 18
5. Žiri 9 5 2 2 38:16 17
6. Britof 9 4 0 5 14:16 12
7. Tržič-Naklo 9 3 0 6 29:42 9
8. Bohinj 9 2 0 7 21:46 6
9. Zarica Kranj U12 9 2 0 7 11:38 6
10. JuRentA Bitnje 9 0 0 9 8:83 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 03.06.17
Velesovo:Tržič-Naklo 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bohinj:JuRentA Bitnje 11 : 3 (6 : 1) zapisnik
Šenčur U12:Žiri 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka U12:Zarica Kranj U12 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Triglav Domplan-beli 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
8. krog 27.05.17
JuRentA Bitnje:Velesovo 0 : 20 (0 : 10) zapisnik
Žiri:Britof 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Tržič-Naklo:Škofja Loka U12 3 : 6 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj U12:Šenčur U12 0 : 9 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Bohinj 9 : 2 (7 : 1) zapisnik
7. krog 20.05.17
Škofja Loka U12:JuRentA Bitnje 15 : 0 (6 : 0) zapisnik
Velesovo:Triglav Domplan-beli 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Žiri 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Britof:Šenčur U12 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Tržič-Naklo:Zarica Kranj U12 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
6. krog 13.05.17
Triglav Domplan-beli:Škofja Loka U12 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Žiri:Velesovo 5 : 3 (4 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Tržič-Naklo 2 : 6 (1 : 5) zapisnik
Šenčur U12:Bohinj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U12:Britof 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 06.05.17
JuRentA Bitnje:Zarica Kranj U12 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Velesovo:Šenčur U12 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič-Naklo:Triglav Domplan-beli 1 : 11 (0 : 7) zapisnik
Škofja Loka U12:Žiri 3 : 3 (3 : 2) zapisnik
Bohinj:Britof 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
4. krog 22.04.17
Zarica Kranj U12:Bohinj 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:JuRentA Bitnje 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Šenčur U12:Škofja Loka U12 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Velesovo 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri:Tržič-Naklo 7 : 1 (5 : 1) zapisnik
3. krog 15.04.17
Velesovo:Bohinj 7 : 3 (1 : 1) zapisnik
Tržič-Naklo:Šenčur U12 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U12:Britof 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Zarica Kranj U12 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
2. krog 08.04.17
Šenčur U12:JuRentA Bitnje 7 : 2 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj U12:Velesovo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Britof:Tržič-Naklo 4 : 3 (1 : 3) zapisnik
Žiri:Triglav Domplan-beli 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Škofja Loka U12 1 : 7 (1 : 3) zapisnik
1. krog 01.04.17
Žiri:Zarica Kranj U12 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Šenčur U12 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Tržič-Naklo:Bohinj 9 : 1 (5 : 1) zapisnik
Škofja Loka U12:Velesovo 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan