align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 02.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 9 9 0 0 43:2 27
2. Visoko-Preddvor 9 7 0 2 32:13 21
3. Škofja Loka-Medvode 9 6 0 3 47:13 18
4. Sava Kranj 9 5 2 2 20:9 17
5. Zarica Kranj 9 4 1 4 20:18 13
6. Žiri-Ledine 9 2 1 6 11:34 7
7. Niko Železniki 9 2 1 6 17:44 7
8. Britof-Šenčur 9 1 1 7 6:32 4
9. SIJ Acroni Jesenice 8 0 2 6 2:33 2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 02.11.19
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Britof-Šenčur:Žiri-Ledine 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
9. krog 26.10.19
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof-Šenčur:Škofja Loka-Medvode 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 19.10.19
Sava Kranj:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Britof-Šenčur 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri-Ledine 19 : 2 (11 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
7. krog 12.10.19
Britof-Šenčur:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Niko Železniki 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 05.10.19
Sava Kranj:Žiri-Ledine 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Britof-Šenčur 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 2 : 8 (1 : 2) zapisnik
5. krog 28.09.19
Britof-Šenčur:Zarica Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:SIJ Acroni Jesenice 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
4. krog 21.09.19
Sava Kranj:Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Britof-Šenčur 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri-Ledine 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
3. krog 14.09.19
Žiri-Ledine:Visoko-Preddvor 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Britof-Šenčur:Šobec Lesce 0 : 12 (0 : 5) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
2. krog 07.09.19
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 9 : 3 (3 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri-Ledine 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
1. krog 31.08.19
Sava Kranj:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 1 : 10 (1 : 6) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Britof-Šenčur 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan