align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
 Zimska liga 2019/20 - Razpored tekem za osmi tekmovalni vikend - 25.1 in 26.1.2020 - verzija 1 (21.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Razvrstitev ekip po sedmem tekmovalnem vikendu (21.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 7. tekmovalnega vikenda (21.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored za sedmi tekmovalni vikend, 19.1.2020 - verzija 1 (17.01.2020)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Železniki, nedelja, 26.1.2020 (17.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 6. tekmovalnega vikenda (14.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored za šesti tekmovalni vikend, 11.1. in 12.12.2020 - verzija 1 (07.01.2020)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 5. tekmovalnega vikenda (25.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored tekem za peti tekmovalni vikend - 21.12 in 22.12.2019 - verzija 2 (19.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 4. tekmovalnega vikenda (18.12.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Velesovo (balon), 21.12.2019 (17.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 3. tekmovalnega vikenda (13.12.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Železniki, 15.12.2019 (11.12.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Bohinjska Bistrica, 14.12.2019 (11.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored tekem za četrti tekmovalni vikend - 14.12. in 15.12.2019 - verzija 2 (11.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 2. tekmovalnega vikenda (05.12.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored tekem za tretji tekmovalni vikend - 7.12. in 8.12.2019 - VERZIJA 2 (04.12.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Jesenice, nedelja, 8.12.2019 (03.12.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Trata, sobota, 7.12.2019 (03.12.2019)
 Regijski center-ZAHOD-ponedeljek, 2.12.2019 v Naklem (28.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Rezultati 1. tekmovalnega vikenda (23. in 24.11.2019) (28.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Razpored tekem za drugi tekmovalni vikend - 30.11. in 1.12.2019 - VERZIJA 2 (27.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Obrazec za prijavo ekipe na tekmi (16.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Seznam nastopajočih ekip (16.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Predvideni termini tekmovanja (16.11.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Pravila tekmovanja (16.11.2019)
 Regijski center ZAHOD - ponedeljek, 4.11.2019 v Naklem (30.10.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20 - Razpis MNZG-Kranj (29.10.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20-navodila NZS (29.10.2019)
 Rad igram nogomet 2019/20-spretnostne vaje (29.10.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Prijavnica (29.10.2019)
 Zimska liga 2019/20 - Razpis tekmovanja (29.10.2019)
 Regisjki center-ZAHOD-ponedeljek, 14.10.2019 v Tenetišah (14.10.2019)
 Regijski center-VZHOD-ponedeljek, 7.10.2019 v Žireh (03.10.2019)
 Regijski center VZHOD-ponedeljek, 23.9.2019 v Preddvoru (17.09.2019)
 Regijski center-VZHOD-torek, 10.9.2019 v Bitnjah (05.09.2019)
 Regijski center-VZHOD-ponedeljek, 3.9.2019 v Velesovem (29.08.2019)
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan