align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 9. krog 18.10.20
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Domplan 8 8 0 0 66:7 24
2. Šenčur-Velesovo U14 9 6 2 1 31:6 20
3. Sava Kranj 8 6 1 1 55:8 19
4. Šobec Lesce 8 6 1 1 36:15 19
5. Žiri 9 5 1 3 42:9 16
6. Preddvor-Šenčur 8 4 1 3 32:20 13
7. Škofja Loka-Medvode 9 4 1 4 31:21 13
8. Triglav Domplan-bordo 8 3 1 4 19:17 10
9. Bled-Bohinj 8 3 1 4 23:24 10
10. Niko Železniki 8 2 0 6 7:66 6
11. Tržič 2012 9 1 1 7 14:44 4
12. SIJ Acroni Jesenice 8 1 0 7 7:60 3
13. Zarica Bitnje 8 0 0 8 9:75 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 18.10.20
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
Šenčur-Velesovo U14:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Bitnje:SIJ Acroni Jesenice 3 : 4 (2 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Tržič 2012 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Triglav Domplan-bordo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Šenčur:Niko Železniki 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
8. krog 11.10.20
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012:Triglav Domplan 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Bitnje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Šenčur 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur-Velesovo U14 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
7. krog 04.10.20
Zarica Bitnje:Škofja Loka-Medvode 1 : 6 (0 : 4) zapisnik
Preddvor-Šenčur:Tržič 2012 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šenčur-Velesovo U14:SIJ Acroni Jesenice 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 12 : 0 (8 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Triglav Domplan-bordo 4 : 2 (4 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Bled-Bohinj 10 : 1 (5 : 0) zapisnik
6. krog 27.09.20
Bled-Bohinj:Preddvor-Šenčur 7 : 3 (5 : 1) zapisnik
Tržič 2012:Zarica Bitnje 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 1 : 9 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur-Velesovo U14 0 : 11 (0 : 6) zapisnik
5. krog 20.09.20
Preddvor-Šenčur:Triglav Domplan 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Šenčur-Velesovo U14:Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Bitnje:Bled-Bohinj 2 : 9 (1 : 4) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 11 : 0 (5 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
Žiri:Tržič 2012 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 13.09.20
Triglav Domplan:Zarica Bitnje 22 : 1 (9 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 0 : 16 (0 : 8) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Šenčur-Velesovo U14 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Triglav Domplan-bordo 1 : 7 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
3. krog 10.09.20
Šobec Lesce:Tržič 2012 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
Šenčur-Velesovo U14:Bled-Bohinj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Bitnje:Preddvor-Šenčur 2 : 9 (0 : 5) zapisnik
Žiri:Triglav Domplan 3 : 4 (3 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Niko Železniki 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
2. krog 06.09.20
Tržič 2012:Sava Kranj 0 : 14 (0 : 7) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur-Velesovo U14 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Triglav Domplan-bordo 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Šenčur:Žiri 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 30.08.20
Šobec Lesce:Triglav Domplan 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 14 (0 : 5) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Bohinj 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šenčur-Velesovo U14:Preddvor-Šenčur 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Tržič 2012 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Zarica Bitnje 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan