align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 7. krog 10.10.20
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 7 6 0 1 41:12 18
2. Triglav Domplan 7 5 1 1 28:10 16
3. Škofja Loka 6 5 0 1 36:6 15
4. Triglav Podgorje 7 4 0 3 18:36 12
5. Šenčur 7 3 0 4 36:19 9
6. Sava Kranj 6 1 1 4 15:28 4
7. KOV Jesenice 7 1 1 5 16:33 4
8. Naklo 7 0 1 6 2:48 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
7. krog 10.10.20
Naklo:Šobec Lesce 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Podgorje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
6. krog 03.10.20
Šobec Lesce:Triglav Domplan 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šenčur:KOV Jesenice 8 : 0 (6 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Naklo 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
5. krog 30.09.20
Šenčur:Triglav Podgorje 3 : 4 (3 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Šobec Lesce 5 : 6 (3 : 4) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Naklo:Sava Kranj 0 : 10 (0 : 3) zapisnik
4. krog 26.09.20
Škofja Loka:KOV Jesenice 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Naklo 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Šenčur 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
3. krog 19.09.20
Šenčur:Škofja Loka 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan:Naklo 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Triglav Podgorje 10 : 2 (5 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 9 : 3 (6 : 0) zapisnik
2. krog 12.09.20
Sava Kranj:Šenčur 1 : 9 (0 : 3) zapisnik
Škofja Loka:Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Naklo:KOV Jesenice 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Triglav Domplan 2 : 15 (1 : 4) zapisnik
1. krog 05.09.20
Šobec Lesce:Sava Kranj 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan 0 : 5 (0 : 0) zapisnik
Šenčur:Naklo 10 : 0 (6 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Triglav Podgorje 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan