align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 20. krog 06.06.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 20 18 1 1 111:7 55
2. Zarica Kranj 20 15 3 2 60:28 48
3. Naklo 20 8 3 9 45:47 27
4. Visoko-Preddvor 20 6 0 14 33:78 18
5. Niko Železniki 20 5 2 13 28:52 17
6. Sava Kranj 20 2 3 15 26:91 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
20. krog 06.06.15
Naklo:Šobec Lesce 1:4 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 2:2 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 1:0 (1:0) zapisnik
19. krog 30.05.15
Visoko-Preddvor:Naklo 4:2 (2:0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 2:2 (0:2) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 1:0 (0:0) zapisnik
18. krog 23.05.15
Naklo:Niko Železniki 4:1 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2:1 (1:1) Četrtek, 28.5. ob 18.00 zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 5:4 (0:3) Sreda, 3.6. ob 18.00 zapisnik
17. krog 16.05.15
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 4:0 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 1:3 (0:2) Ponedeljek, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Sava Kranj:Naklo 2:2 (2:2) Torek, 19.5. ob 18.00 zapisnik
16. krog 09.05.15
Naklo:Zarica Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 3:4 (3:3) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 0:6 (0:2) zapisnik
15. krog 02.05.15
Šobec Lesce:Naklo 9:0 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 3:6 (1:2) Sreda, 27.5. ob 17.00 zapisnik
14. krog 25.04.15
Naklo:Visoko-Preddvor 5:1 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 0:2 (0:1) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 6:2 (3:0) Sreda, 13.5. ob 18.00 zapisnik
13. krog 18.04.15
Šobec Lesce:Zarica Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Visoko-Preddvor 2:1 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 2:2 (0:1) zapisnik
12. krog 11.04.15
Zarica Kranj:Niko Železniki 6:1 (3:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 0:4 (0:1) zapisnik
Naklo:Sava Kranj 1:4 (0:1) Četrtek, 23.4. ob 17.30 zapisnik
11. krog 04.04.15
Zarica Kranj:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 1:3 (1:2) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 8:0 (6:0) zapisnik
10. krog 31.10.14
Naklo:Šobec Lesce 0:2 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 1:0 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 7:1 (2:0) zapisnik
9. krog 25.10.14
Visoko-Preddvor:Naklo 1:3 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 1:2 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 9:1 (4:1) zapisnik
8. krog 18.10.14
Naklo:Niko Železniki 4:0 (3:0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1:2 (0:1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 4:2 (2:0) zapisnik
7. krog 11.10.14
Sava Kranj:Naklo 1:8 (0:4) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 10:0 (4:0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 1:2 (1:1) zapisnik
6. krog 04.10.14
Naklo:Zarica Kranj 0:4 (0:2) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 2:1 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 1:14 (0:10) Sreda, 8.10.2014 ob 16.30 v Stražišču zapisnik
5. krog 27.09.14
Sava Kranj:Niko Železniki 0:5 (0:3) zapisnik
Šobec Lesce:Naklo 5:0 (3:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 2:8 (1:2) zapisnik
4. krog 20.09.14
Naklo:Visoko-Preddvor 2:1 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 4:2 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 1:4 (0:2) zapisnik
3. krog 13.09.14
Niko Železniki:Naklo 1:3 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Visoko-Preddvor 0:2 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 7:0 (4:0) Torek, 23.9. ob 17.30 v Lescah zapisnik
2. krog 06.09.14
Naklo:Sava Kranj 7:1 (4:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 0:10 (0:4) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 2:1 (2:0) zapisnik
1. krog 30.08.14
Zarica Kranj:Naklo 2:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 2:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 9:0 (5:0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan