align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 13. krog 08.11.14
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka 1 11 10 1 0 87:3 31
2. Triglav Domplan - bordo 11 10 1 0 78:5 31
3. Šenčur 11 8 1 2 40:20 25
4. Zarica Kranj 11 6 1 4 30:26 19
5. Šenčur U12 11 5 2 4 26:22 17
6. Škofja Loka 2 11 5 1 5 29:31 16
7. Sava Kranj 11 4 2 5 24:30 14
8. Preddvor-Visoko 11 4 2 5 26:37 14
9. Velesovo 11 4 0 7 17:47 12
10. Žiri 11 3 1 7 9:24 10
11. Niko Železniki 11 1 0 10 15:57 3
12. Zarica Kranj U12 11 0 0 11 5:84 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
13. krog 08.11.14
Škofja Loka 1:Velesovo 16:1 (3:1) zapisnik
12. krog 31.10.14
Zarica Kranj:Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan - bordo 0:6 (0:3) zapisnik
Velesovo:Šenčur U12 1:3 (1:1) Sreda, 5.11. ob 15.45 zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 2 4:1 (2:1) zapisnik
11. krog 25.10.14
Šenčur:Zarica Kranj U12 9:0 (2:0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Niko Železniki 3:1 (3:0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka 2 1:3 (1:2) zapisnik
Velesovo:Sava Kranj 3:1 (1:1) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Škofja Loka 1 1:1 (0:1) Sreda, 5.11. ob 17.30 zapisnik
10. krog 22.10.14
Niko Železniki:Šenčur 2:4 (1:2) zapisnik
Škofja Loka 2:Zarica Kranj 4:0 (1:0) zapisnik
Šenčur U12:Triglav Domplan - bordo 1:6 (1:2) zapisnik
Škofja Loka 1:Sava Kranj 7:0 (5:0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri 0:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj U12:Velesovo 0:1 (0:1) Nedelja, 26.10. ob 11.00 v BITNJAH zapisnik
9. krog 18.10.14
Sava Kranj:Šenčur U12 1:0 (1:0) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 7:1 (4:1) zapisnik
Škofja Loka 2:Preddvor-Visoko 0:3 () zapisnik
Zarica Kranj:Žiri 2:0 (1:0) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Zarica Kranj U12 12:1 (2:1) zapisnik
8. krog 11.10.14
Žiri:Šenčur 1:5 (1:3) zapisnik
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj 2:3 (1:3) zapisnik
Zarica Kranj U12:Sava Kranj 0:9 (0:4) zapisnik
Šenčur U12:Škofja Loka 1 0:5 (0:1) zapisnik
Škofja Loka 2:Velesovo 1:3 (0:3) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan - bordo 0:9 (0:7) zapisnik
7. krog 04.10.14
Triglav Domplan - bordo:Škofja Loka 2 5:0 (3:0) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Visoko 6:2 (4:0) zapisnik
Žiri:Velesovo 1:0 (0:0) zapisnik
Škofja Loka 1:Zarica Kranj U12 14:0 (6:0) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 3:1 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur U12 1:1 (1:0) zapisnik
6. krog 01.10.14
Žiri:Triglav Domplan - bordo 0:4 (0:2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Velesovo 4:0 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 1 0:11 (0:4) zapisnik
Zarica Kranj U12:Šenčur U12 1:9 (1:4) zapisnik
Škofja Loka 2:Sava Kranj 4:0 (3:0) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur 2:3 (0:2) Sreda, 8.10. ob 17.00 v Bitnjah zapisnik
5. krog 27.09.14
Šenčur U12:Niko Železniki 4:1 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 4:0 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj U12:Zarica Kranj 2:8 (0:5) zapisnik
Velesovo:Šenčur 1:4 (0:3) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Preddvor-Visoko 11:2 (6:1) zapisnik
Škofja Loka 1:Škofja Loka 2 10:0 (7:0) zapisnik
4. krog 20.09.14
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 2:2 (1:2) zapisnik
Žiri:Škofja Loka 1 0:4 (0:1) zapisnik
Zarica Kranj:Velesovo 4:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj U12 6:1 (2:1) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan - bordo 0:6 (0:1) zapisnik
Škofja Loka 2:Šenčur U12 2:2 (1:0) Nedelja, 21.9. ob 17.00 na Sv. Duhu zapisnik
3. krog 17.09.14
Zarica Kranj U12:Škofja Loka 2 0:9 (0:5) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 2:2 (1:2) zapisnik
Škofja Loka 1:Preddvor-Visoko 10:1 (5:1) Torek, 23.9. ob 17.00 na Sv. Duhu zapisnik
Šenčur U12:Žiri 2:0 (1:0) Sreda, 24.9. ob 17.00 zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Zarica Kranj 6:0 (3:0) Četrtek, 25.9. ob 18.00 v Tenetiah zapisnik
2. krog 13.09.14
Zarica Kranj:Sava Kranj 5:2 (1:2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Šenčur U12 1:4 (0:1) zapisnik
Škofja Loka 2:Niko Železniki 5:3 (3:0) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 1 0:3 (0:1) Ponedeljek, 29.9. ob 17.00 zapisnik
Žiri:Zarica Kranj U12 1:0 (0:0) Preloženo zapisnik
1. krog 06.09.14
Niko Železniki:Žiri 0:5 (0:4) zapisnik
Zarica Kranj U12:Preddvor-Visoko 0:6 (0:4) zapisnik
Šenčur U12:Šenčur 0:3 (0:0) zapisnik
Škofja Loka 1:Zarica Kranj 6:0 (1:0) zapisnik
Triglav Domplan - bordo:Velesovo 12:0 (5:0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan