align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 28.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 18 13 4 1 68:14 43
2. Sava Kranj 18 12 4 2 54:21 40
3. Britof 18 9 4 5 60:29 31
4. Zarica Kranj 18 9 3 6 57:28 30
5. Niko Železniki 18 6 4 8 43:51 22
6. Visoko-Preddvor 18 1 4 13 21:54 7
7. Bled-Bohinj 18 0 3 15 16:122 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 28.05.16
Visoko-Preddvor:Britof 0:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Zarica Kranj 4:4 (1:3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 1:1 (1:0) zapisnik
20. krog 21.05.16
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 1:1 (1:0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:1 (0:0) zapisnik
Britof:Bled-Bohinj 10:1 (5:1) zapisnik
19. krog 14.05.16
Škofja Loka-Medvode:Britof 2:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 3:2 (1:1) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 0:7 (0:3) Četrtek, 19.5. ob 17.30 zapisnik
18. krog 07.05.16
Britof:Sava Kranj 1:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 4:3 (2:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Bled-Bohinj 3:3 (2:2) zapisnik
17. krog 27.04.16
Sava Kranj:Niko Železniki 6:2 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 0:3 (0:1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 2:0 (1:0) Sreda, 18.5.2016 ob 18.00 zapisnik
16. krog 23.04.16
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 1:4 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode 0:5 (0:3) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 0:3 (u.d.) Odpovedano zapisnik
15. krog 16.04.16
Sava Kranj:Bled-Bohinj 2:0 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 4:1 (3:1) zapisnik
Britof:Niko Železniki 2:1 (0:1) zapisnik
14. krog 09.04.16
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 5:0 (2:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 2:7 (1:4) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 7:2 (4:0) zapisnik
13. krog 02.04.16
Niko Železniki:Zarica Kranj 2:2 (0:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Bled-Bohinj 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:0 (0:0) zapisnik
12. krog 26.03.16
Bled-Bohinj:Sava Kranj 0:4 (0:2) zapisnik
Britof:Niko Železniki 1:1 (0:1) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 2:1 (1:1) zapisnik
11. krog 07.11.15
Visoko-Preddvor:Britof 2:6 (1:2) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 3:1 (2:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled-Bohinj 18:0 (10:0) zapisnik
10. krog 31.10.15
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:1 (0:0) zapisnik
Britof:Sava Kranj 2:2 (2:1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 4:0 (0:0) zapisnik
9. krog 24.10.15
Sava Kranj:Niko Železniki 3:1 (0:1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 1:0 (1:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Zarica Kranj 1:9 (1:3) zapisnik
8. krog 17.10.15
Britof:Bled-Bohinj 8:0 (6:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 3:3 (2:1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 0:8 (0:2) Sreda, 21.10. ob 16.30 zapisnik
7. krog 10.10.15
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 1:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj 5:1 (2:0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1:3 (1:3) zapisnik
6. krog 03.10.15
Zarica Kranj:Niko Železniki 3:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Visoko-Preddvor 1:5 (0:3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 4:1 (1:0) zapisnik
5. krog 26.09.15
Sava Kranj:Bled-Bohinj 4:1 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Britof 0:2 (0:2) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 0:0 (0:0) Sreda, 7.10.2015 ob 16.00 na Visokem zapisnik
4. krog 19.09.15
Britof:Visoko-Preddvor 4:3 (3:1) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 2:1 (2:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode 1:3 (0:1) Četrtek, 24.9. ob 17.00 v B.Bistrici zapisnik
3. krog 12.09.15
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 3:1 (2:0) zapisnik
Sava Kranj:Britof 2:1 (0:0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 2:3 (0:3) zapisnik
2. krog 05.09.15
Britof:Škofja Loka-Medvode 2:2 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj 14:0 (4:0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 1:5 (0:2) Četrtek, 10.9. ob 17.30 v Železnikih zapisnik
1. krog 29.08.15
Bled-Bohinj:Britof 1:14 (0:6) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Niko Železniki 12:0 (6:0) zapisnik
Sava Kranj:Visoko-Preddvor 4:1 (3:0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
20. krog 23.05.18
JuRentA Bitnje : Visoko 3 : 3
Kondor Godešič : Velesovo 2 : 4
Zarica Kranj B : Niko Železniki 0 : 2
Britof : Žiri 0 : 9
Polet : Royal Sport DLN 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan