align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 09.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Žiri-Ledine 22 21 0 1 152:9 63
2. Niko Železniki 22 18 2 2 140:19 56
3. Škofja Loka-Medvode U14 22 14 5 3 132:34 47
4. Šenčur U14 22 12 6 4 54:22 42
5. Sava Kranj 22 11 4 7 56:37 37
6. Triglav Domplan-bordo 22 11 2 9 71:74 35
7. Preddvor-Visoko 22 9 3 10 41:36 30
8. KOV Jesenice 22 8 2 12 37:82 26
9. Tržič 2012-Naklo 22 5 2 15 35:111 17
10. Bled-Bohinj 22 5 2 15 26:93 17
11. Triglav Domplan-beli 22 2 3 17 33:116 9
12. Zarica Kranj U14 22 0 1 21 12:156 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 09.06.19
Šenčur U14:Triglav Domplan-beli 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj 15 : 0 (9 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Sava Kranj 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Tržič 2012-Naklo 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Žiri-Ledine 0 : 10 (0 : 4) zapisnik
21. krog 02.06.19
Žiri-Ledine:Zarica Kranj U14 12 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur U14 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Preddvor-Visoko 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:KOV Jesenice 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Niko Železniki 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-bordo 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
20. krog 26.05.19
Šenčur U14:Žiri-Ledine 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Bled-Bohinj 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan-bordo 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Tržič 2012-Naklo 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Sava Kranj 1 : 9 (0 : 5) zapisnik
19. krog 19.05.19
Triglav Domplan-bordo:Niko Železniki 0 : 11 (0 : 6) zapisnik
Sava Kranj:Preddvor-Visoko 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-beli 14 : 0 (7 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Šenčur U14 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Zarica Kranj U14 19 : 0 (8 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:KOV Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
18. krog 12.05.19
Zarica Kranj U14:Tržič 2012-Naklo 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Bled-Bohinj 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
Preddvor-Visoko:Niko Železniki 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Žiri-Ledine 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan-bordo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
17. krog 09.05.19
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-beli 12 : 2 (4 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-beli 12 : 2 (4 : 1) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:KOV Jesenice 6 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Zarica Kranj U14 12 : 0 (9 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Preddvor-Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
16. krog 25.04.19
Triglav Domplan-beli:Tržič 2012-Naklo 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Bled-Bohinj 9 : 1 (3 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Niko Železniki 0 : 13 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Triglav Domplan-bordo 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:KOV Jesenice 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
15. krog 22.04.19
KOV Jesenice:Zarica Kranj U14 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Žiri-Ledine 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Triglav Domplan-beli 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Preddvor-Visoko 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
14. krog 14.04.19
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj U14 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Tržič 2012-Naklo 12 : 0 (5 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Niko Železniki 1 : 8 (0 : 3) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šenčur U14:KOV Jesenice 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
13. krog 07.04.19
Zarica Kranj U14:Šenčur U14 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Žiri-Ledine 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Preddvor-Visoko 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan-beli 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Bled-Bohinj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
12. krog 31.03.19
Škofja Loka-Medvode U14:Tržič 2012-Naklo 9 : 2 (6 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Šenčur U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Niko Železniki 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Zarica Kranj U14 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:KOV Jesenice 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 28.10.18
Tržič 2012-Naklo:Preddvor-Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Šenčur U14 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-bordo 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:KOV Jesenice 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 0 : 14 (0 : 3) zapisnik
10. krog 21.10.18
KOV Jesenice:Bled-Bohinj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Tržič 2012-Naklo 6 : 2 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Žiri-Ledine 0 : 14 (0 : 5) zapisnik
Šenčur U14:Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode U14 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan-beli 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.18
Žiri-Ledine:Šenčur U14 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Niko Železniki 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:KOV Jesenice 12 : 0 (8 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-beli 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Preddvor-Visoko 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
8. krog 10.10.18
Niko Železniki:Triglav Domplan-bordo 7 : 1 (2 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Bled-Bohinj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Žiri-Ledine 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 12 (0 : 5) zapisnik
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
7. krog 07.10.18
Žiri-Ledine:Sava Kranj 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Triglav Domplan-beli 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:KOV Jesenice 6 : 1 (5 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Šenčur U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj U14 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor-Visoko 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.18
Triglav Domplan-beli:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 7 (0 : 4) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Niko Železniki 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Tržič 2012-Naklo 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri-Ledine 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Bohinj 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
5. krog 23.09.18
KOV Jesenice:Preddvor-Visoko 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri-Ledine 0 : 6 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-beli 6 : 2 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj U14 9 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur U14 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 19.09.18
Triglav Domplan-beli:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012-Naklo 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:KOV Jesenice 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Bled-Bohinj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.18
Zarica Kranj U14:Preddvor-Visoko 1 : 8 (0 : 7) zapisnik
KOV Jesenice:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Žiri-Ledine 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Bled-Bohinj 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan-beli 8 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 09.09.18
Triglav Domplan-beli:KOV Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Zarica Kranj U14 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Tržič 2012-Naklo 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-bordo 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.18
Triglav Domplan-bordo:Bled-Bohinj 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9 (1 : 5) zapisnik
Niko Železniki:Žiri-Ledine 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-beli 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
8. krog 16.10.21
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 1 : 1
Britof : Preddvor 4 : 2
Zarica Kranj : Kondor Godešič 0 : 1
Polet : Visoko 2 : 3
Kranjska Gora : Naklo 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales