align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 12. krog 10.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šenčur 12 10 1 1 48:6 31
2. Triglav Domplan 12 10 0 2 42:20 30
3. Škofja Loka-Medvode 12 9 1 2 77:20 28
4. Triglav Podgorje 12 8 0 4 31:22 24
5. Šenčur U14 12 7 1 4 37:23 22
6. Sava Kranj 12 7 0 5 39:17 21
7. Žiri 12 4 2 6 21:28 14
8. Šobec Lesce 12 4 2 6 13:37 14
9. SIJ Acroni Jesenice 12 4 1 7 13:23 13
10. Tržič 2012 12 3 1 8 20:41 10
11. Bitnje-Britof 12 3 1 8 17:41 10
12. Bled 12 3 1 8 19:47 10
13. Preddvor-Visoko 12 3 0 9 10:36 9
14. Zarica Kranj 12 2 3 7 7:33 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
12. krog 10.11.19
Šenčur U14:Šenčur 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Triglav Podgorje:Škofja Loka-Medvode 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled:Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Tržič 2012 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje-Britof:Sava Kranj 2 : 8 (2 : 2) zapisnik
11. krog 03.11.19
Žiri:Šenčur U14 4 : 2 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 0) zapisnik
Bled:Triglav Domplan 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Tržič 2012 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bitnje-Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
10. krog 24.10.19
Triglav Podgorje:Bled 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Zarica Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Žiri 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
9. krog 20.10.19
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Visoko 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bled:Bitnje-Britof 6 : 4 (5 : 2) zapisnik
Žiri:Šenčur 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
Triglav Podgorje:Triglav Domplan 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur U14 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
8. krog 13.10.19
Triglav Domplan:Žiri 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Triglav Podgorje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bled 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 06.10.19
Bled:Preddvor-Visoko 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Tržič 2012 10 : 2 (6 : 2) zapisnik
Bitnje-Britof:Triglav Domplan 1 : 6 (0 : 4) zapisnik
6. krog 03.10.19
Šenčur:Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje-Britof 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Podgorje 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šenčur U14:Bled 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Tržič 2012:Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.19
Zarica Kranj:Šenčur 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Triglav Domplan 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Šenčur U14 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled:Tržič 2012 2 : 6 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4 : 4 (3 : 2) zapisnik
Bitnje-Britof:Preddvor-Visoko 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 22.09.19
Šenčur:Bled 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 1 : 14 (1 : 5) zapisnik
Šenčur U14:Bitnje-Britof 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Triglav Podgorje 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.19
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur U14 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 4 : 3 (4 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Tržič 2012 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bled:Žiri 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Triglav Podgorje:Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
2. krog 08.09.19
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Bitnje-Britof 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 2 : 10 (2 : 4) zapisnik
Žiri:Triglav Podgorje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012:SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.19
Preddvor-Visoko:Tržič 2012 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Triglav Domplan 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled:Sava Kranj 1 : 8 (1 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (0 : 5) zapisnik
Triglav Podgorje:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje-Britof:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3
Naklo : Niko Železniki 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2
Preddvor : Polet 0 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales