align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 26.10.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka 10 8 1 1 41:11 25
2. Triglav Podgorje 10 7 1 2 28:9 22
3. Šenčur 10 7 1 2 28:17 22
4. Šobec Lesce 10 6 1 3 36:14 19
5. KOV Jesenice 10 4 1 5 14:26 13
6. Sava Kranj 10 3 2 5 13:16 11
7. Triglav Domplan 10 1 1 8 9:42 4
8. Velesovo Cerklje 10 0 0 10 2:36 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 26.10.19
Šobec Lesce:KOV Jesenice 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:Velesovo Cerklje 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
9. krog 23.10.19
KOV Jesenice:Šenčur 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
Velesovo Cerklje:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka:Sava Kranj 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
8. krog 19.10.19
Triglav Podgorje:Škofja Loka 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Triglav Domplan 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur:Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Velesovo Cerklje 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 12.10.19
Šobec Lesce:Škofja Loka 4 : 5 (2 : 3) zapisnik
Triglav Podgorje:Sava Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
Velesovo Cerklje:Šenčur 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
6. krog 05.10.19
Sava Kranj:Šobec Lesce 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Velesovo Cerklje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:KOV Jesenice 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Triglav Podgorje 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
5. krog 02.10.19
Šobec Lesce:Triglav Podgorje 2 : 4 (2 : 3) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Velesovo Cerklje:Škofja Loka 1 : 9 (1 : 4) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 28.09.19
Triglav Podgorje:KOV Jesenice 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Velesovo Cerklje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Triglav Domplan 10 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
3. krog 21.09.19
KOV Jesenice:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Velesovo Cerklje:Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Sava Kranj 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka:Šenčur 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 14.09.19
Triglav Podgorje:Triglav Domplan 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Velesovo Cerklje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur:KOV Jesenice 7 : 2 (3 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 07.09.19
Škofja Loka:Triglav Podgorje 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šobec Lesce 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Velesovo Cerklje:KOV Jesenice 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan