align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV 3. SNL - zahod 19-20
Osveženo 21.08.19 ob 10:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - zahod 2. krog  
24.08.19 ob 17.30 Grosuplje   Stadion Brinje Grosuplje Brinje Grosuplje : Sava Kranj
GS:Veselič Samo   1S:Benc Uroš   2S:Biškup Matej   D:Petrovič Novica
24.08.19 ob 17.30 Izola   Mestni stadion Izola Elta Izola : Svoboda Ljubljana
GS:Mihelič Niko   1S:Mileta Lovro   2S:Barovič Nejc   D:Kokolj Andrej
24.08.19 ob 17.30 Tolmin   Športni park Brajda, Tolmin TKK Tolmin : Ilirija 1911
GS:Gergič Nejc   1S:Lahovič Marcel   2S:Šobot Danijel   D:Kopač Borut
24.08.19 ob 17.30 Kočevje   Stadion Gaj Kočevje Kočevje : Primorje
GS:Begič Amel   1S:Kužnik Marjan   2S:Pantić Saša   D:Bojovič Miomir
24.08.19 ob 17.30 Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Arne Tabor 69 : Adria
GS:Stojanoski Andraž   1S:Gerkman Borut   2S:Vreček Bor   D:Nikolić Milovan
24.08.19 ob 17.30 Bled   Športni park Bledec, Bled Bled Hirter : Žiri
GS:Kondić Božo   1S:Kočica Jernej Jan   2S:Kos Damjan   D:Stenovec Darko
25.08.19 ob 17.30 Vipava   Stadion Ob Beli Vipava Fama Vipava : Tinex Šenčur
GS:Kos Blaž   1S:Čiča Miodrag   2S:Kurtušič Igor   D:Komel Bogdan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomoènik   2S - sodnik 2. pomoènik  D - delegat 
3. SNL - zahod 3. krog  
31.08.19 ob 17.00 Žiri   Stadion Polje Žiri Žiri : Brinje Grosuplje
GS:        
31.08.19 ob 17.00 Ajdovščina   Mestni stadion Ajdovščina Primorje : Arne Tabor 69
GS:        
31.08.19 ob 17.00 Ljubljana   Športni park Svoboda, Ljubljana Svoboda Ljubljana : TKK Tolmin
GS:        
31.08.19 ob 17.00 Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče Sava Kranj : Elta Izola
GS:        
31.08.19 ob 19.00 Šenčur   Športni park Šenčur Tinex Šenčur : Kočevje
GS:        
01.09.19 ob 17.00 Miren   Igrišče Pri Štantu Miren Adria : Bled Hirter
GS:        
01.09.19 ob 17.00 Ljubljana   Stadion Ilirija Ilirija 1911 : Fama Vipava
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomoènik   2S - sodnik 2. pomoènik  D - delegat 
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan