align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 8. krog 17.10.20
KLUB ŠT Z N P GR
1. Britof 8 7 1 0 33:5 22
2. Bled Hirter 7 5 0 2 15:9 15
3. SIJ Acroni Jesenice 7 4 2 1 22:8 14
4. Visoko 7 4 2 1 23:12 14
5. Bitnje dobrozasenci.si 7 4 1 2 20:6 13
6. Bohinj 7 4 1 2 15:15 13
7. Zarica Kranj 7 4 0 3 23:13 12
8. Polet 8 3 2 3 14:18 11
9. Velesovo-Cerklje 7 3 0 4 13:12 9
10. Kranjska Gora 8 2 0 6 10:35 6
11. Preddvor 8 1 0 7 9:27 3
12. Naklo 7 1 0 6 8:31 3
13. Niko Železniki 6 0 1 5 6:20 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora:Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Velesovo-Cerklje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Polet 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor:Bohinj 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
7. krog 10.10.20
Bitnje dobrozasenci.si:Preddvor 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko 3 : 3 (1 : 0) zapisnik
Polet:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:Naklo 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Kranjska Gora 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
6. krog 03.10.20
Naklo:Bitnje dobrozasenci.si 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
Visoko:Velesovo-Cerklje 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Polet 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj 5 : 4 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora:Britof 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 26.09.20
Britof:Preddvor 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Niko Železniki 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Kranjska Gora 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Bohinj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Naklo 7 : 1 (2 : 0) zapisnik
4. krog 19.09.20
Bohinj:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Britof 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Velesovo-Cerklje 2 : 3 (0 : 3) zapisnik
Visoko:Bled Hirter 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Polet 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
3. krog 12.09.20
Zarica Kranj:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Naklo 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Kranjska Gora 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Britof:Bohinj 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
2. krog 05.09.20
Naklo:Polet 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Britof 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Preddvor:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bohinj:Velesovo-Cerklje 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 29.08.20
Britof:Zarica Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Polet:Bohinj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Kranjska Gora 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Preddvor 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Naklo 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan