align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 6. krog 03.10.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Jošt Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Mladenović Igor (V)
  4  Brajič Anže
  5  Gorgiev Diego
  6  Silahić Ervin (K)
  7  Gigović Ognjen
  8  Kunčič Benjamin
  9  Varcar Enis
  10  Bešić Pajić Rian
  11  Komljenović Luka
  16  Mulej Niki
  19  Varcar Anis
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  4  Debeljak Jaka
  5  Trdina Martin
  6  Bogataj David (K)
  7  Drobnjak Jaša
  8  Bektašević Ali
  10  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  15  Japić Edi
  16  Štravs Luka
  17  Kastelec Domen
  19  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  2  Muratović Ernest
  12  Pašagić Denis (V)
  15  Mladenov David
  17  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  2  Klemenčič Vid
  11  Stamenkovski Pavel
  14  Velikovrh Ožbej
  18  Zupanc Tomaž
  20  Biščević Timien
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 4 - Brajič Anže (2')
   2 : 0 19 - Varcar Anis (20')
   3 : 0 5 - Gorgiev Diego (38')
   4 : 1 11 - Komljenović Luka (72')
   5 : 1 11 - Komljenović Luka (74')
   Škofja Loka-Medvode
   3 : 1 7 - Drobnjak Jaša (67') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Varcar Anis (16')
    4 - Brajič Anže (73')
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Drobnjak Jaša (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Mladenov David
       19 - Varcar Anis
  63'     17 - Hvala Tristan
       9 - Varcar Enis
  75'     20 - Ibrahimović Anes
       4 - Brajič Anže
  75'     2 - Muratović Ernest
       11 - Komljenović Luka
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  53'     2 - Klemenčič Vid
       5 - Trdina Martin
  53'     11 - Stamenkovski Pavel
       17 - Kastelec Domen
  64'     20 - Biščević Timien
       8 - Bektašević Ali
  64'     18 - Zupanc Tomaž
       19 - Križaj Žiga
  73'     14 - Velikovrh Ožbej
       7 - Drobnjak Jaša
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan