align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 6. krog 29.09.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Eksist Žiri 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Razingar Žiga
  4  Husić Adis
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Vojniković Amil
  9  Rekić Eman
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  13  Noč Anže
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Dolenc Nejc (V)
  3  Jurca Matic
  4  Iglič Luka (K)
  5  Jereb Mark
  6  Koprivc Maj
  7  Erznožnik Jaka
  8  Bogataj Jaka
  10  Poljanšek Jan
  17  Mlinar Leon
  18  Filipič Tadej
  19  Bogataj Julij
  Rezervni igralci
  5  Torkar Šifrer Jaša
  15  Kejžar Ažbe
  18  Gračnar Vid
  20  Omerdić Samed
  Rezervni igralci
  2  Lukančič Kristjan
  12  Košir Luka (V)
  13  Kavčič Peternelj Pegam
  14  Zavrl Urban
  15  Mlinar Tomi
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Eksist Žiri
   0 : 1 5 - Jereb Mark (34')
   0 : 2 7 - Erznožnik Jaka (46')
   0 : 3 7 - Erznožnik Jaka (76')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Eksist Žiri
    17 - Mlinar Leon (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Kejžar Ažbe
       9 - Rekić Eman
  60'     18 - Gračnar Vid
       13 - Noč Anže
  76'     5 - Torkar Šifrer Jaša
       11 - Lemeš Alan
  76'     20 - Omerdić Samed
       8 - Vojniković Amil
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Mlinar Tomi
       18 - Filipič Tadej
  78'     14 - Zavrl Urban
       5 - Jereb Mark
  78'     2 - Lukančič Kristjan
       19 - Bogataj Julij
  81'     13 - Kavčič Peternelj Pegam
       6 - Koprivc Maj
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan